Skocz do zawartości

Emulator Psp


InIrudeBwoy

Rekomendowane odpowiedzi

Przekopałem trochę netu w poszukiwaniu emulatora PSP z powodu dwóch gier Patapon i Loco Roco.

Ale wracając do tematu, nie znalazłem nic co by działało na linuksie. Na 4 działajace na windowsa to chyba 1 jest rozwijany.

Czy są jakieś emultaroy? nawet na windowsa to sobie w pracy pogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmmm... był taki jeden napisany w Javie ponoć jakoś działający...o mam

Link do strony głównej -> http://www.jpcsp.org/

Tutaj zaś jest ponoć działający ale porzucony projekt, jednak jest dostępny source -> http://www.tehskeen.com/forums/showthread.php?t=4703

Przepraszam, że tylko dwa linki ale niestety zwolennikiem PSP to ja nie jestem i nie chodzi o to, że "nie lubię" tylko są konkretne powody, dla których nie lubię Sony, jednakże nie podaję ich bo może się wojna zrobić z tego, a nie chcę by tak się zadziało, uznajmy, że to kwestia gustu na potrzeby rozmowy

 

EDIT #1 do postu poniżej

Nie ma sprawy, szkoda, że nie utrafiłem w sedno sprawy :(

Jeśli to pocieszy, 3 najpopularniejsze emu Nintendo DS też nie uciągną każdej gry...a te kobyły po 128 MB czy 256 MB jeśli już ruszą to czasami albo są jakieś dziwadła graficzne, albo dźwięk się krzaczy nawet na moim sprzęcie, który nie chwaląc się jakiś taki stary nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ViGiX pierwszy link prowadzi do artykułu konsoli PSX a nie PSP zaś drugi do katalogu gier, które to pan IntrudeBwoy raczej posiada (te do emulacji) :)

InIrudeBwoy - a tak zapytam, czy wspomniane gry nie mają może swojego portu na inną platformę/konsolę/whatever?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma portów na inne konsole. Roco Loco ma port na komórkę, w sumie po chwilli zastanowienia sie nie widzę sensu grania w tą grę na komputerze bez czujnika przyspieszenia. Chyba pozostaje kupić PSP lub samemu napisać emulator ;)

A może da się zainstalować PSP jako maszynę wirtualną na czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może da się zainstalować PSP jako maszynę wirtualną na czymś?

Nie bardzo rozumiem pytania :(

Aczkolwiek gdyby mieć np. BIOS PSPka i inne takie "badziewia" to może są jakieś szanse/możliwości ale więcej w tej sprawie nie wiem, aż tak dobrze nie programuję :( ostatnio bawiłem się z biblioteką EFS i jak narazie po za pomyślną kompilacją jest mentalny FAIL (nie działa jak powinno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...