Skocz do zawartości

Huawei E160 + Play + F11


art_

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakupilem jako prezent laptopa Acer Aspier 6920. Zainstalowalem na nim F11 + KDE i prawie wszystko chodzi bez problemow (poza microfonem i modem jest zupelnie nie widoczny). Ale pytanie bardziej dotyczy polaczenia internetowego i F11. Ja nie mieszkam w kraju i zupelnie sie nie orietuje w typach polaczen, czy serwisie. Osoba, ktora ma dostac tego laptopa ma modem HUAWEI E160 (polaczenie chyba jest USB) i serwis PLAY, nigdy tez nie uzywala (_linux'a_ → Linuksa) ORT. Wiekszosc postow, ktore znalazlem dotyczy innych distro, sa raczej starsze i maja pelno script'ow itd, takze pytanie jest czy ktos moze ma ten modem i serwis, i czy Fedora rozpoznaje ten modem, i czy NetworkManager moze sie przez niego podlaczyc z tym serwisem. Jezeli potrzebne sa jednak jakies dodatkowe script'y to czy jest jakies "howto" na F11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bez problemu. Po włożeniu modem pojawi się w NetworkManager dodatkowe połączenie. Po wybraniu go trzeba powiedzieć co to za sieć, polega to na przeskoczeniu paru ekranów i wybraniu Play. Ja po prostu klikałem dalej jak na łindołsie.

Śmiga od razu, bez instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...