Skocz do zawartości

Problem Z Fc3 Dvd


Gość Zuk87

Rekomendowane odpowiedzi

Sciaglem FC 3 z sunsita, obraz DVD. Wypalilem obraz za pomoca UltraISO - tylko takim czyms sie dalo u kolegi nagrac,w Nero pojawial sie komunikat o bledzie obrazu (sciagniety Flash Getem). Plytka botuje sie, wybieram jezyk, uklad klawiatury itd. dochodzi do momentu skad ma instalowac (_linuxa_ → Linuksa) ORT, zaznaczam, ze z napedu cd(DVD). Zwraca mi blad, ze nie znaleziono w napedzie plyty zawierajacej Fedore!!!

 

Moze ktos wie o co chodzi lub jaka jest tego przyczyna??

wielkie dzieki za wszyskie odpowiedzi

 

Sorki,ze dalem posta akurat w tej kategorii. Za pozno zauwazylem, gdzie go wstawilem.Akurat przegladalem ta katergorie i tak wyszlo. Jeszcze raz sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ph34r: Ja ściągnąlem FC3 z irlandzkiego serwera (u mnie leci szybciej z Irlandii niż z Polski) i mam ten sam problem. Nagrywałem już na kilka sposobów (na szczęście mam dvd-rw) i za każdym razem tak samo. Korzytałem z Nero i MagicIso. Teraz jeszcze sprobuje rozpakować obraz iso do katalogu na partycji FAT32 i może uda się zainstalować z HDD, albo postaram się zrobić z rozpakowanych plików własną płytkę bootowalną... :lammer:

 

Aha... co do jakości płyt - TDK i Verbatim, a nagrywarka na Pioneer DVR-108.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumy MD5 się zgadzają?

Niestety nie zgadzaja sie z tymi podanymi na www.fedora.redhat.com. Pozostaje mi pobrac obrazy plyt CD...

 

Jesli chodzi o jakos napedu to posiadam Pioniera, sprawdzalem takze na nagrywarce Lite-On'a i dzieje sie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie FC3 z FTPa. A "skopaną" płytkę DVD użyłem do zabotowania instalatora...

Fedora Core 3 jest super! Jest śliczna! Extra!!!

Polecam wszystkim!

Działa dużo lepiej i szybciej od innych distro i chyba może się nawet równać z dystrybucjami typu source-based! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...