Skocz do zawartości

Kupię Telefon Samsung N100


pawe song

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupię komórkę z tytułu, w dobrym stanie, bez simlocka lub z simlockiem na plusa, najlepiej z ładowarką ale mogę się obejść. Bardzo podoba mi się ten grat ale nikt takiego nie sprzedaje :( Nie wiem gdzie takiego szukać, na aukcjach nie ma, zamierzam szukać w komisach i dać ogłoszenie do anonsów, coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupię komórkę z tytułu, w dobrym stanie, bez simlocka lub z simlockiem na plusa, najlepiej z ładowarką ale mogę się obejść. Bardzo podoba mi się ten grat ale nikt takiego nie sprzedaje :( Nie wiem gdzie takiego szukać, na aukcjach nie ma, zamierzam szukać w komisach i dać ogłoszenie do anonsów, coś jeszcze?

 

Nikt nie sprzedaje bo wszystkim poodpadały klapki, tak jak w Ericsonach starych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg toz to telefon sprzed 9 lat :) nie lepiej zainwestowac w nokie 6310i (bateria trzyma 2 tygodnie). podziwiam za odwage z takim telefonem, wiekszosc ludzi chce 1000 bajerow miec. mnie spokojnie wystarczy dlugodzialajaca bateria i slownik t9 (akurat mam obecnie jakas nokie 2600 za zlotowke - a co :), ale sobie cos takiego moze sprawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już drugiego szajsunga, bo jakoś nigdy nie ma nic lepszego za 1zł, ale teraz jestem pewnie, że jest to mój ostatni samsung. Pierwszy zepsuł się po roku, w drugim po miesiącu padł przycisk "w prawo". Już lepiej kupić starą nokię, chociaż z drugiej strony w starych nokiach głośniczki są fatalnej, nie ma w ogóle redukcji szumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...