Skocz do zawartości

Problem Z Aktualizacją Systemu.


Alfaholik

Rekomendowane odpowiedzi

niech zgadne - instalowales kde4.3 z testowego repozytorium. sprawdz jakie zaleznosci ma ten pierwszy pakiet i wklej tutaj. btw nie wystarczy uzyc yuma? moglbys sprecyzowac przy okazji co dokladnie chciales zrobic, jaki system etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadne - instalowales kde4.3 z testowego repozytorium. sprawdz jakie zaleznosci ma ten pierwszy pakiet i wklej tutaj. btw nie wystarczy uzyc yuma? moglbys sprecyzowac przy okazji co dokladnie chciales zrobic, jaki system etc.

 

Nie instalowałem żadnego kde4.3 z repo.

System jest świeżo zainstalowany, brak jakichkolwiek upiększaczy itd.

 

Są zainstalowane kodeki, sterowniki to karty graficznej, wine oraz playonlinux i to wszystko.

 

yum też wywala ten błąd:

screen2gzd.th.jpg

 

 

System: Fedora 10 I386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off Topic

Ja w kwestii formalnej.

Jeśli coś można skopiować i wkleić tekst między odpowiednie znaczniki (code lub codebox), to jest to lepiej widoczne, szybciej dostępne (imageshack.us nie jest najszybszym z serwerów) i bardziej czytelne niż jakieś screenshoty. Proponuję w przyszłości wklejać wyjście błędów tekstowo a nie "pismem obrazkowym".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja porada jest taka abyś się wstrzymał z aktualizacją z tydzień aż naprawą to, u mnie zawsze tak działa.

 

 

jeszcze 2 posty i bedzie 6000 :D. czy w zwiazku z tym wilk w awatarze dostanie wieksze uszy/oczy/zeby ? :D

 

Założyłem mu specjalny wątek do tego celu w hyde parku, ciekawe czy zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...