Skocz do zawartości

Problem Z Zainstalowaniem Lotus Notes Client


puti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam następujący problem, próbuję zainstalować klienta ibm lotus notes w wersji 8,5. Pobrałem (_rpma_ → RPM-a) ORT ze strony ibma i próbuje instalować:

 

[root@michal-laptop Lotus]# rpm -hvi ibm_lotus_notes-8.5.i586.rpm
warning: ibm_lotus_notes-8.5.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 34f9ae75
Preparing...                ########################################### [100%]
   1:ibm_lotus_notes        ########################################### [100%]

 

instalacja zatrzymuje się i nic się więcej nie dzieję. Taka sama sytuacja ma miejsce jak instaluje poprzez:

[root@michal-laptop Lotus]# sh notes.pl.sh

 

CRTL+C

^Cerror: %post(ibm_lotus_notes-8.5-20090107.1537.i586) scriptlet failed, signal 2

 

Następnie po wykonaniu /opt/ibm/lotus/notes/notes jako zwykły user, klient uruchamia się, jednak wyskakuje bład o braku pliku notes.ini. Jak wrzuce plik z instalacji windowsowej, pojawia się monit o tym, żebym wskazał miejsce z bazą helpa, której nie ma. Także ewidentnie instalacja nie jest dokończona.

 

Mój system to Fedora 11 x64.

 

Bardzo proszę o pomoc - gdzie mogę szukać czegoś na temat powodów tego zwisu w instalacji? w logach systemowych nic nie ma.

 

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie dziala poprawnie ale za 1 razem nie wlaczaj przez notes trzeba jeszcze zaakceptowac licencje chyba w konsoli jakims innym programem ktrego eraz nie pamietam a on wlasnie tworzy strukture plików w katalogu domowym

 

polceam jak nic nie dziala zainstalowac eclipse z gcj z repo fedory to byc moze dociagnie brakujace pliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...