Skocz do zawartości

Fc2 -> Fc3


easy

Rekomendowane odpowiedzi

Upgrade fc2->fc3 to byla totalna porazka :(

 

zrobilem to wczoraj wieczorem i mimo, ze system sie uruchomil, to... kompletnie nic nie dzialalo. Dolny panel sie nie uruchomil, poprzez prawy klik mialem dostep do komendy "Uruchom", ale programy i tak startowaly. Totalny paraliz :(

 

Moja rada: absolutnie backup wszystkich najwazniejszych danych albo takie partycjonowanie dysku, zeby wszystkie dokumenty i wazne pliki byly na oddzielnym dysku.

 

Ja musialem zainstalowac fc3 ponownie po calkowitym usunieciu fc2. i teraz dziala ok, choc mam wrazenie ze programy uruchamiaja sie duzo wolniej niz w poprzedniej wersji (nawet na ekran wylogowania trzeba czekac jakies 5-6 sek). Jeszcze nie mialem czasu przyjrzec sie temu blizej - dzis wieczorem bede sie staral podtuningowac fc3 ;)

 

Pozdr,

 

rfk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie fajnie - chyba jeszcze poczekam z tym updatem na dalsze wrażenia innych.
Jesli tylko masz w miare dobry sprzet i FC2 chodzila bez zarzutu, to nie masz sie czego obawiac. Ja gdy zobaczylem FC3, od razu sie w niej zakochalem :)

 

A backup danych na wszelki wypadek zawsze jest polecany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w niej jest takiego fajnego że aż nie w niej zakochałeś??

 

Sam się waham bo ja mam xorga i KDE nowsze niż w dysrtro i kompilowane własmoręcznie i śmiga lepiej miż kompilowane pod 386

 

toteż pytam co w fc3 jest takiego ekstra że warto się przesiąść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...