Skocz do zawartości

Neostrada


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

co do routera: jak najbardziej sie nadaje.

 

ja mam natomiast inny problem :D rowniez z neo 128, sagem'em fast 800 i fc 2. zainstalowalem sterownik 1.9.8 jednak modem nie chcial sie synchronizowac, trudno... kilka razy jeszcze probowalem - bezskutecznie. w koncu zainstalowalem sterownik 2.0.0. tym razem zsynchronizowal sie bez problemu (a wlasnie zauwazylem, ze kozysta z innej sciezki; /usr/sbin wiec dodalem ja do .bashrc a i inaczej jest z /etc/ppp/chap-secrets login i haslo zapisuje w cudzyslowie). poniewaz to pierwszy raz jak sie z neo laczylem dalem za login [email protected] i haslo rejestracja. polaczylem sie. przynajmniej eaglediag na to wskazywal, oczywiscie nie pingowal, bo ograniczenie mialem do 3 stron. i tu zaczynaja sie schody. dodam tylko, ze nie podczas instalacji firewalla wylaczylem. za cholere nie chcialo mi wejsc na strone rejestracja.neostrada.pl (ani na zadna z pozostalych 2 mozliwych) - tak /etc/resolv.conf mialem dobrze ustawiony - po IP rowniez nie chialo, ale zeby bylo smieszniej mozilla podczas ladowania 217.98.63.200 (strona rejestracji) pokazywala na dole resolving host www.rejestracja.neostrada.pl

.... oczywiscie ludzi z tpsy nie otrzymalem zadnej pomocy, jeszcze zwyzywalem debila przy telefonie, ze co on mi mowi, jakoby nie bylo wsparcia dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT... nerwy tylko. czy ktos sobie z tym poradzil? w domu mam rowniez neo na 1.9.8 i fc2 i bez problemow poszlo... jednak na (_linuxie_ → Linuksie) ORT sie nie rejestrowalem. no... to chyba tyle :D czekam na odzew, bo glupieje, a w piatek bede mial dalsze zmagania z neo.co

ps. nie bede kupowac routera, bo nie! zreszta koszty mam ograniczyc w ten sposob wlasnie, ze komp z fc2 i neo bedzie sluzyc za router!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nie wim jak Ci pomoc... zrobilem wszystko tak jak w kilku How-to bylo i nic...mam sterowniki eagle 2.0.0 i tyle moge powiedziec ze modem mi daje synchro ale po komendzie startadsl...jak jest connexion (zastanawia mnie dlaczego nie connection, ale ja sie nie znam:P)Tez wolalbym zaoszczedzic na routerze...zreszta nawet nie mam pojecia po co jest mi on potrzebny przeciez jest Kaspersky :) ktory tez pokazuje mi wlamy i scany mojego kompa:)

Reasumujac czekam na WASZA pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jako kobieta kieruje sie wygodnictwem i zwiazku z tym mam zupelnie inny problem. Zainstalowalam neo i teraz za kazdym razem musze wpisywac startadsl, czy istnieje jakies rozwiazanie by fedora 3 robila to automatycznie, jezeli tak to blagam o jakis opis :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No wiecie sprawa jest dziwna.... bo nie moglem za Chiny poradzic sobie z neo... i przeistalowalem FC3 tylko ze zaistalowalem KDE a nie Gnome...i dziala...a instalowalem ze strony fedora.pl....tak samo jest jak dalem zeby zainstalowal wszystkie paczki to byla lipa...a jesli wybralem te ktore chce to poszlo za pierwszy razem...moze mi to ktos wytlumaczyc?

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...