Skocz do zawartości

Fraps W Virtualbox (Win Xp)


Gość SetoKami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SetoKami

Witam

Mam następujący problem:

Dźwięk nagrywany przez mikrofon w programie FRAPS, zainstalowanym na wirtualnym Windows XP.

 

Chciałem uruchomić i nagrać starą grę (Hopkins FBI). Normalnie gry nagrywam programem FRAPS, lecz tej starej gry nie da się uruchomić pod nowymi systemami.

W tym celu zainstalowałem wirtualny system Windows XP (SP2) za pomocą programu VirtualBox (4.0.4). Zainstalowałem dodatki VboxGuestAdditions.

Na tym systemie zainstalowałem program FRAPS, lecz w opcjach nagrywania dźwięku wykrywane jest źródło dźwięku tylko jako: Mikrofon (Zintegrowane audio Intel®).

Jest opcja, że przepinam kablem jack-jack z wejścia na głośniki do wejścia na mikrofon i wtedy normalnie nagrywa dźwięk z gry. Nie mogę jednak nagrywać w tym momencie głosu.

Ustawienia dźwięku w VirtualBox to kontroler: ICH AC97.

 

Czy jest możliwość używania takiego dźwięku w wirtualnym Windows jak w podstawowym systemie? W sensie czy VirtualBox może to „przenieść”. Jeżeli nie to czy mogę zainstalować coś, po czym FRAPS będzie wykrywał głośniki i mikrofon?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to co napisałeś, to masz Windows na VB pod Windows, tak więc dla Twojej informacji: Fedora != Windows :) Nie to forum.

Myślę, ze najlepiej jest zapytać na forum VirtualBox, bo to jest temat związany z VB a nie - IMHO - z systemem operacyjnym gospodarza czy gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...