Skocz do zawartości

Jaką Grę Polecacie, Prosta, Acz Wciągająca.


Jusko

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak - natywnej nie mam i głupotą byłoby kupować, gdy gdzieś w szpargałach mam wersję w PL z czasopisma. Gierka może i kozak, ale dla mnie jakaś za trudna - nie mogłem w nią ugrać, potwory co krok, apteczek i amunicji brak. Za każdym razem miałem Game Over. Może dlatego, że nie miałem instrukcji i nie znałem nawet strategii gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jak będą pieniądze, kto broni mi nie mieć ich obu

Wiesz, kiedyś też nikt nie bronił nikomu mieć ATARI i Commodore obok siebie, ale jak się taki zabieg kończył każdy wie :P

JA Ci zabronię! :P

 

Gorky 17 faktycznie trudna sprawa, niewiadomo kiedy oszczędzać amunicję kiedy iść na całego...a i tak się ciągle kończy ^_^

 

wystarczy zmieszać binarki Widnows z tymi z linuksowego dema i mamy wersję natywną

A bo to jedną grę się tak traktowało ^_^ Diablo II coś mi się zdaje, że mogłoby być następnym przykładem (z tym, że miksujemy demo pod "W" razem z pełną wersją również pod "W", ale idea zostaje)

 

Powiem to tak, jeśli wybierzesz DS'a (niekoniecznie rezygnując na amen z PSP potem, znaj łaskę pana xD) to masz moje pełne wsparcie chodźby i na GG (podam jak dorwiesz DS'a :P) pomogę wszelką wiedzą jaką posiadam

HAIL NINTENDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Polecam wszystkim grę z gatunku MOBA: League of legends => http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4e5eaa4077767679863362 link do rejestracji. ;)

 

To ja już polecam Heroes of Newerth - ma natywną wersję na Linuksa, a ostatnio zrobili ją darmową (chyba nie ma wszystkich bohaterów i takie tam).

 

Przy okazji jest nowa edycja Humble Bundle

 

Z ciekawych newsów, to Desura wypuszcza klienta na Linuksa (chwilowo beta wymagająca zaproszeń, można się zgłosić). Jest to coś w rodzaju Steam. Narazie jest około 50 gier (można podłączyć gry ze starych Humble Bundle), może szału nie ma, ale jest to krok w dobrą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Polecam wszystkim grę z gatunku MOBA: League of legends

Tak fest oficjalnie to LoL jest nadal RTSem :P

 

A seria Liero była nadmieniana?

OpenLieroX jest natywne pod Linux

Liero jest pod DOS (DosBox)

Gussanos (chyba tak się pisze) jest co prawda chyba tylko pod "W", ale powinien pod Wine się odpalić (z naciskiem na chyba)

 

Angry Birds można chyba też polecić, niby prosta gra, ale jednak nie do końca, minimum wysiłku trzeba wykazać

 

Wszelkie gry typu Castle Defense też można polecić (są przeróżne na różnych platformach, gdzieś nawet w klimacie FF była)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...