Skocz do zawartości

[Pilne] Utrata Partycji


Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze szczegolowo problem.

 

Przed instalacja fedory mialem win 7 i 2 partycje (C iD)

Instalujac fedora zmieniem rozmiar dysu C by stworzyc dodatowe partycje.

Dysk C okaza sie zbyt maly na win 7 wiec postanowilem dzis zrobic format.

Na poczatku usunalem partycje swap i linuxa z pod windowsa (niestety nie dalo sie z jego poziomu powiekszyc partycji systemowej).

Po restarcie whodze do ghosta a tam nie ma tej drugiej partycji - miaem tam obraz norton ghosta z swierzo aktywowanym win7 i wszystie dane!!!...

Zostala mi na pendrivie instalka fedory - jak proboje instalowac to mam info ze voulumin jest uszkodzony i czy odlaczyc go na czas instalacji by uchowac dane...

 

Jak naprawic partycje?? Jedyne co mam to pendrive z nortonghostem i fedora 15 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn co?:)

NortonGhost jest spoko:) pewnie tym [cenzura] partitonmagiciem [cenzura] cos ;p

Edytowane przez WalDo
Wiem, że niektóre wulgarne słowa są aktualnie na porządku dziennym wśród dzieci w przedszkolu, ale nie na tym forum. Temat zamykam, proponuję 2. podejście z większą kultura wypowiedzi.
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem - troche kultury i wychowania.

 

Bez tego nikt z dobrej woli ci nie pomoze bo to TY SAM zepsules sobie dysk i TO WLASNIE TO COS miedzy oparciem a monitorem napsulo. Kazdy linuxiarz ci powie, ze nie uzywa sie narzedzi Microsoftu do delikatnej roboty jakiej jest przerabianie dysku. GParted jest od tego.

 

Dodatek pilne + niefachowosc (nie ma czegos takiego jak partycje C: i D: - to tylko ETYKIETY) + zero kultury =

 

mv * /dev/null

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...