Skocz do zawartości

Flash Ma Odwrócone Kolory


JanuszWo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po ostatniej aktualizacji flasha mam odwrócone kolory w filmikach. Czerwony to niebieski itd. Da się to jakoś naprawić? Bo już mnie to wkurza. Po przejściu na jądro 3.3 dalej mam ten sam problem, a miałem nadzieję, że się coś zmieni. Grafika nvidii.

Pozdrawiam - JanuszWo

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Problem z flash-plugin.

U mnie pomoglo

yum downgrade flash-plugin

z wersji 11.2.202.228-1.R zeszlo na 11.0.1.152-1.R i teraz jest OK.

Oczywiscie dopóki sie sytuacja nie wyjasni, to

yum update --exclude=flash-plugin

 

U mnie jest nothin to do kiedy próbuje zrobic downgrade :(

W opcjach nie widze nigdzie nic zwiazanego z akceleracja, chyba ze klikne prawym na filmiku wtedy od razu jest pozadana zakladka ale niestety okienko nie reaguje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nothin to do kiedy próbuje zrobic downgrade :(

A jaki masz problem z odszukaniem paczki na jakims mirrorze lub przez rpm.pbone.net? Potem wystarczy usunac istniejacy pakiet flash-plugin i zainstalowac lokalnie starsza wersje.

64-bitowa → http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/4/idpl/17902306/dir/other/com/flash-plugin-11.0.1.152-release.x86_64.rpm.html

32-bitowa → http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/4/idpl/17902305/dir/other/com/flash-plugin-11.0.1.152-release.i386.rpm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To ja tak sie doczepie. Zauwazylem, ze filmiki embedowane maja zle kolory ale jak wejde w filmik bezposrednio na YT - to jest poprawnie - mowa o Firefoksie (pewnie ma to jakis zwiazek z URL-ami o których napisal FC4B jednak u mnie dziala z watch?v= ok). Za to na Chromium zawsze sa bledne kolory.

 

Pozbywanie sie akceleracji sprzetowej to kiepski pomysl. Jak sie ma monitor 1920x1080 to skalowanie mniejszych filmów jest katastrofalne dla wydajnosci :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...