Skocz do zawartości

Yum Update Problem


PreAlien2009

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam , mam problem z fedorą 17 a raczej jej nie mam jak to wskazuje partycja (100%). Zainstalowałem fedorę obok systemu Windows 8 build 8400. Po instalacji miałem dwa konta (root oraz LinuxUser). Jak wiadomo na drugim koncie zainstalowałem chrome i flash player 64 bit ;) . Wszystko grało wyskoczyło ze mam zrobic 164 update dla fedory. Wykonałem to . Reset profilu białe tło i nagle zwiecha interfejsu z komunikatem nie znaleziono aplikacji kde dla plazmy. daje kontynuacje i nic nie znajduje. wkoncu przełączyłem się na root i dałem polecenie yum update. linux sie zawiesił error na czarnym tle , zero reakcji. zresetowałem linuxa i miałem komunikat "recovery file/" . Jak myślicie czym to moze byc spowodowane ? Środowisko KDE oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie tak. Jak masz uruchomione Kde odpal konsolę i jako root wpisz init 3, to wszystko. Oczywiście nie ma potrzeby robić tego często, np. jak wyjdzie kde 4.8.4. Bardzo dużych kłopotów nie powinno być przy aktualizacji z uruchomionym Kde, ale przy dużej liczbie pakietów wylogowanie (tak rozumiem reset profilu) to za mało.

Pod Ctrl+Alt+F1 jest właśnie tryb tryb graficzny, czyli jak już to Ctrl+Alt+F2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...