Skocz do zawartości

64-Bitowy Komputer Zgodny Z Procesorami Firmy Intel


Entman

Rekomendowane odpowiedzi

A skad taka fraza? W oderwaniu od kontekstu mozna interpretowac dosc dowolnie.

Prawdopodobnie chodzi o 64-bitowy procesor (nie system) zgodny z procesorami firmy Intel. AMD jest zgodny.

 

P.S.Przenosze do Hyde Park, bo z fedora pytanie ma niewiele wspólnego. Prosze pisac we wlasciwych dzialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad taka fraza? W oderwaniu od kontekstu mozna interpretowac dosc dowolnie.

Prawdopodobnie chodzi o 64-bitowy procesor (nie system) zgodny z procesorami firmy Intel. AMD jest zgodny.

 

P.S.Przenosze do Hyde Park, bo z fedora pytanie ma niewiele wspólnego. Prosze pisac we wlasciwych dzialach.

Akurat z fedora ma to dosc duzo wspólnego, poniewaz ta fraza jest wzieta z "Zalecanych wymagan instalacji" na stronie glównej... Pytam poniewaz bede kupowal netbooka na studia, i po prostu nie wiem czy fedora która bedzie mi potrzebna bedzie chodzic na amd ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac krótko i wprost: ja mam AMD i spokojnie dziala.

[Zdziwienie offtopic]Na studiach i nie potrafisz takich rzeczy wygooglac? :)[/Zdziwienie offtopic]

 

A przy okazji zwróc uwage czy laptop nie bedzie mial procka z grafika AMD (dawniej Ati), bo jesli bedziesz chcial instalowac zamkniete sterowniki (a prawie na pewno bedziesz chcial), to bywa z tym róznie, czesto sporo klopotów. Lepiej dolozyc na cos z grafika Nvidia (ale nie optimus Nvidia), która sprawia znacznie mniej problemów pod Fedora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...