Skocz do zawartości

Gość jantar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z flashem na świeżo zainstalowanej fedorze 22. Z filmami jest różnie, od święta odtwarzają się dobrze, ale z reguły jest tak, że w ogóle nie można nic zobaczyć, bo jest czarny ekran. Inne przypadki to czarny albo migający ekran na miniaturce odtwarzacza, i dopiero po przejściu na full screena jest dobrze. Inne odtwarzacze (chińskie joemonsterowe etc) w ogóle nie działają. Podobnie jest z grami we flashu. Kombinowałem z adobe i gnashem, ale bez rezultatów... Na debianach śmigało na adobe bezproblemowo. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek pozbawia mnie opcji wyboru rozdzielczości. Co do chromium, to zgadza się, ale będę drążyć jeszcze temat... Jest jakiś ratunek dla firefoxa? Jako tako adobe nie potrzebuę, szukam sposobu na wskrzeszenie wszelakiej maści odtwarzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ten dodatek pozbawia mnie opcji wyboru rozdzielczości. Co do chromium, to zgadza się, ale będę drążyć jeszcze temat... Jest jakiś ratunek dla firefoxa? Jako tako adobe nie potrzebuę, szukam sposobu na wskrzeszenie wszelakiej maści odtwarzaczy.

Istnieje możliwość zainstalowania windowsowego flash-a, shockwave-a, etc. w firefoksie dzięki projektowi pipelight. W instrukcji instalacji http://pipelight.net/cms/install/installation-fedora.html jest opisana Fedora 21, ale wystarczy zamienić frazę Fedora_21 na Fedora_22 i powinno zadziałać. Odpowiednie repozytorium już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...