Skocz do zawartości

Dlaczego Polskie Forum Ubuntu Nie Działa?


arteks

Rekomendowane odpowiedzi

Taki komunikat na ubuntu.pl/forum

Przekierowanie na ubuntu.pl/index.php/

 

Ktoś może wie, o co chodzi ?

 

 

Może padło? Ostatecznie ostatnimi czasy (2-3 lata), forum trochę podupadło i aktywnie może jeden moderator się udzielał. Pamiętam, jak żywo było tam z 8 lat temu. W ostatnich latach odwiedzałem forum czasami, ale nie znalazłem wiele nowego (poza problemami, głównie patrzyłem do off-topicu).

 

Zamiennie - może to tylko chwilowe prace konserwacyjne. Szkoda byłoby forum z tego powodu, że była to niezła kopalnia wiedzy dotycząca problemów. Dodatkowo co by nie mówić - największe, krajowe forum Ubuntowe. Czytelnia widzę też zniknęła. Jeśli jednak oglądalność spadała, to i wyniki AdSense z odsłon i klikalności, a serwery same się nie opłacą (tutaj teoretyzuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi :)

Próbowałem wyszukać na off-ie coś najbardziej kojarzącego się znaczeniowo.

Skoro akurat mam kłopot z tym forum, które powinno być dostepne spróbowałem na innym (trochę pokrewnym bo Debianowym).

Pozdrawiam.

 

PS.

Miałem zamiar nawet ze złącza USB i flash-pamięci (odżałowując niektóre dane) na nowo zainstalować OS (bo jeszcze nie umiem wypalać płyty z obrazem ISO) ale i to mi nie udaje się.

PPS.

Tak to jest jak się za głęboko grzebie w terminalu z wierszem poleceń :[

Zrobi to co mu napiszę a czy to ma sens (zwłaszcza kiedy chodzi o łączność) tego nie wiedziałem.

 

 

Co do braku forum nt. Ubuntu to faktycznie sprawa bieżąca i odnośnie forum użytkowników a nie samej dystrybucji.

Logika wskazuje że to np. ten dział, gdzie jest aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...