Skocz do zawartości

Dziwny niebieski kontur wokół menu youtube


Toni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Miałem małą awarię Firefoxa niedawno i po naprawie zauważyłem niby zupełnie wydaje się nieistotną rzecz, ale jednak inną od tego do czego byłem przyzwyczajony i co było normą (a co zawsze zwraca moją uwagę). Nie wiem czy było tak już przed awarią, ale zauważyłem to dopiero po niej. Otóż po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na filmie youtube pojawia się normalnie czarne menu. Chodzi o to że zauważyłem wczoraj, że od czasu do czasu to menu zyskuje niebieski kontur. Nie zauważam żadnej zasady tym rządzącej ale jakoś w losowy sposób pierwsze kliknięcie na filmie powoduje pojawienie się wokół menu niebieskiego konturu. Każde kolejne kliknięcie w tym samym filmie wywołuje pojawianie się menu bez tego konturu w oryginalnej postaci. Mając pootwierane więcej niż jeden film w różnych zakładkach na jednym pojawia się ten kontur a na innym nie. Niestety nie byłem w stanie zrobić zrzutu ekranu tego niebieskiego konturu więc zamieszczę zrzut ekranu bez niego tylko by upewnić o jakie menu mi chodzi i by nie było nieporozumień. Czy ten kontur to coś celowego czy jakiś nieistotny błąd którym nie należy się przejmować? Macie podobnie?

Zrzut ekranu z 2022-12-02 23-13-32.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...