Skocz do zawartości

Mozilla-firefox-thunderbird


wklaczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo, odpalenie mozilli, lub klienta poczty odstrasza, nie wiem co miało na celu wprowadzenie najgorszej tapety, jakaś ściema. Jak to zobaczyłam przypomniały mi się całki i różniczka ze szkoły. W końcu aby mieć grupę dyskusyjną wybrałem Thunbird'a, udało mi się znaleźć spolszczenia i theme oraz wiele porzytecznych wtyczek. Obecnie do przeglądania internetu używam Firefox.

Jednym zdaniem w typ pakiecie do internetu jest prawie wszystko co poczebne jest zwykłemu zjadaczowi stron HTML i co sobie można jeszcze wyobrazić, wszystko jest już gotowe we wtyczkach. Okazuje się że z Microsoftu byli na tym terenie pierwsi i nadal nie wyszli z jaskiń, coś doszło w w SP2, ale tu już to dawno było, MS tylko kopiuje i to niewielką ilość.

Kolejny dowód na to, że jedna firma nie może zrobić wszystkiego, zwiększając podaż i kapitał nie zwiększa jakości tylko biurokrację!:)

Włączając pakiety biurowe, jest na linuchu wszystko co potrzeba do pracy i to na wysokim poziomie, ostatnio znalazłem nawet bardzo dobre oprogramowanie do księgowości itp... Niestety dla rozrywki i gier jest bardzo styłu, ale jeżeli to się rozbuduje to o firmie Microsoft nie będą nawet wspominać w książkach historycznych, chyba że w końcu się pogodzą z tym że nie są sami na rynku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo, odpalenie mozilli, lub klienta poczty odstrasza, nie wiem co miało na celu wprowadzenie najgorszej tapety, jakaś ściema.

Też tak miałem jak odpaliłem pierwszy raz na RH8 0 była jakaś ociężała, brzydka i w ogóle ;-) Dopiero potem okazało się, że trzeba było włączyć motyw "modern" :-) No i od tamtego czasu przestała być taka wołowata (szczególnie ostatnie wydania).

i co sobie można jeszcze wyobrazić, wszystko jest już gotowe we wtyczkach.

Rozszerzeniach :P

Okazuje się że z Microsoftu byli na tym terenie pierwsi

Tu się nie zgodzę. Za dawnych czasów, w których nie miałem jeszcze komputera, królował kiedyś Netscape.

Niestety dla rozrywki i gier jest bardzo styłu

Ja tak się przyglądam rozwojowi oprogramowania FOSS od ok. 2 lat i muszę powiedzieć, że jest coraz lepiej. Ba, to się tak szybko rozwija, że przyszłość widze w świeltanych kolorach ;-) Żeby tylko patenty na oprogramowanie nic nie namieszały :/

 

/edit/

Przenoszę do HydePark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...