Skocz do zawartości

Problem z instalacja Fedora Core 2 Test 2


Hadron

Rekomendowane odpowiedzi

Nam, Smokom Wawelskim (piszę nam, bo sam jestem z grodu Kraka) nie godzi się odpowiadać w stylu jaki zacytowałem w tym poście. A na Fedora Forum panuje zasada, że jeżeli czyjś post jest irytujący to odpowiadamy na niego elegancko lub, co sugeruję szczególnie, ignorujemy taki post i nie odpowiadamy na niego.

 

Dlatego uprzejmie proszę byś w przyszłości wykorzystał moje sugestie.

 

Pozdrawiam, Moderator

 

OK, Mało kiedy się denerwuje, i nie zamierzalem tutaj wprowadzac jakiejs burzy ;-) a z tego co zauwazylem mariusz lubi "jezdzic po bandzie" wiec chyba bede musiał do tego przywyknąć.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywy napisał do Moderatora

 

"OK, Mało kiedy się denerwuje, i nie zamierzalem tutaj wprowadzac jakiejs burzy"

 

Bardzo dziękuję i bardzo na to liczymy :)

 

"z tego co zauwazylem mariusz lubi "jezdzic po bandzie" wiec chyba bede musiał do tego przywyknąć. "

 

Ta część zadania była zbędna i być może tego nie zauważasz, ale jednak ktoś może uważać ją za prowokującą, przynajmniej do odpowiedzi w stylu " To nia jeżdżę po bandzie tylko ty jeździsz po bandzie" Tak właśnie Drogi Krzywy powstaje "bicie piany". Dlatego też uprzejmie proszę abyś unikał negatywnych ocen innych userów na forum.

 

Życzliwie pozdrawiam, Jerzy

 

PS. Krzywy nie przejmuj się, inni też mieli problemy z dostosowaniem się do wymogów forum ale to zaakceptowali i teraz są zadowoleni. Przyjdzie czas, że napadnę kogoś, kto zaczepi Ciebie. Wtedy to docenisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Krzywy nie przejmuj się, inni też mieli problemy z dostosowaniem się do wymogów forum ale to zaakceptowali i teraz są zadowoleni. Przyjdzie czas, że napadnę kogoś, kto zaczepi Ciebie. Wtedy to docenisz. :)

 

Jerzy Drogi Krakusie ja się wcale nie przejmuje ;-)) jeśli tego nie zauwazyłes to dementuje pogłoski, zeby bylo wiadome na przyszlość a z dostosowaywaniem sie do wymogów coz .. zawsze kroczyłem swoimi sciezkami i czasem ciezko mi bylo dostosowac sie do sztywnych ram co nie znaczy ze robiłem rewolucje itp... A jak ktos mnie zaczepi obronie sie sam bynajmniej nie jakos "ble" ale spokojnie i tresciwie ;-) ale dzieki za checi.

I co by nie zasmiecac wiecej forum jakimis dyrdymalkami proponuje zamknać watek.

 

Amen.

 

Pozdr,

Krzywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...