Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Monitora


primo

Co wybralibyście ???  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybraliby?cie ???

    • Hyundai p?aski
      6
    • NEC tradycyjny
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

może i nie jest to temat zgodny z tym forum, ale jakoś jestem tu przywiązany. Nikt nie odpowie trafniej na takie pytanie jak zadeklarowany użytkownik Linuksa - dlatego to pytanie tu trafiło.

 

Po długich staraniach uzyskałem zgodę --- oczywiście od żony -- na zakup monitora. Proszę tylko abyście wskazali z dwóch poniższych linków który wybralibyście - płaski czy tradycyjny.

 

Hyundai

 

czy ten:

 

Nec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak mialem ten monitor nec tylko ze 17" jest niezly,ale teraz mam LCD tylko ze Belinea no i Nec wysiada qrdcze inaczej sie patrzy, oczy nie bola, ale nec tez niezly, choc ja chyba bym wybral Hyundai 36 mcy gwarancji a Lcd nie wiem ;)

Tylko dziwie ci sie czemu uparles sie na tego Hyundaia, kup sobie wyborcza tam sa reklamy, dodatkowe gazetki sklepow w ostatnim nr wiedzialem tam 17" monitor LCD Philips za 1000 to chyba lepszy niz tradycyjny NEC co? 16ms dostepu do matrycy, rozdzielczosc 1280z1024, ale jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mity i Fakty...

Bierz LCD'ka. Kiedyś wyrośniesz z gier(ja mam 17 i mnie już nie bawią, no chyba ,że jakieś gdzie się można wyżyć na jakiś humanoidach ;) ). Ja nie mam LCD'ka ale kolega ma i jak grał w NFS U2 prawie nic nie smużyło, a to co smużyło dodawało efektu MotionBlur :D Szkoda oczu na CRTki jakie by niebyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia w monitorach, ale moim skromnym zdaniem jak już można kupić płaski to bym kupił płaski. Ewentualnie wypukły. Sam bym chyba kupił LCD wypukły. Kolega ma. Widziałem go jak mu kompa reperowałem. Siedzi na windowsie wiec to bywa w miarę często. Jak dla mnie bajerancki, fajnie się filmy ogląda na takim przynajmniej. Cena tesz była spoko 700 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy jakiś porządny OLED 17-19'' w rozdzielczości natywnej 1280x1024 albo więcej :D

Zero smużenia, wzrok się nie psuje... Tylko chyba jeszcze z półtora roku nie będzie takiego w sprzedaży :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...