Skocz do zawartości

[debian] Kadu X2


shimonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam mały problem. Otóż po walkach z kadu ostatecznie jakoś działa, ale mam dwa problemy:

  1. Nie ma polskich liter, a miejscami czcionka jest wręcz ogromna - dodam, że w opcjach czcionki ustawione są odpowiednio i np. w oknie rozmowy wszystko (poza polskim "ą i ę") jest wporządku.
  2. Jak umieścić 'ikonkę' Kadu w tray'u. W Fedorze 3 było tak od początku, teraz (e Debianie) ikonka jest na pasku aplikacji jako osobny program - ma swój przycisk. Po krótce mówiąc chodzi o to, że chciałbym, aby była ona koło zegarka :)
Z góry wielkie dzięki za okazna pomoc ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem podobne problemy gdy zainstalowałęm na Debianie i Fedorze jakąś jeszcze nie gotową wersję Kadu ...

Zainstaluj ostatnie stabile kadu-0.3.9-1 i powinno być lepiej ... jeśli chodzi o systray to w stabilnej wersji działa a w devel nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 0.3.9 jest już dosyć stara i nie dokońca kompatybilna z protokołem GG6.0 (nie działa np. import/export kontaktów na serwer)

 

Kurcze ... masz chyba złe informacje ... Ja używam właśnie tej wersji i nie mam problemów z imort/export ... wszystko działa poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... masz chyba złe informacje ... Ja używam właśnie tej wersji i nie mam problemów z imort/export ... wszystko działa poprawnie :)

 

Kurcze... Te informacje pochodzą od developerów Kadu, a oni chyba są najlepiej zorientowani ;)

http://www.kadu.net/forum/viewtopic.php?t=4390

Pomyliła mi się tylko wersja GG, powinno być 6.1 a nie 6.0

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...