Skocz do zawartości

co sie dzieje z APT???


Rekomendowane odpowiedzi

wpisuje do konsoli

apt-get update 

i czekam, czekam.... i czekam :roll: po okolo 2 godzinach znudzilo mi sie to czekanie :? i w koncu wylaczylem. wyglada na to ze apt sie zacina na tym


Fetching list of repositories/mirrors...

moze mi ktos podpowie co moze byc spowodowane tym "zjawiskiem" :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie narobilo to nie apt sie zepsul tylko raczej Terminal caly czy konsola jak kto woli

to ona sie zawiesza (mozliwe ze powiecie ze to tak naprawde jest bash ale ja do konca tego nie wiem) no i tutaj jest lipa. Ciekawe czy teraz ktos odpowie

Jak się zawiesza? Nie uruchamia się, czy włącza się okno i nic więcej? Może pliki konfiguracyjne się popsuły - sprawdź czy na nowo utworzonym koncie sytuacja się powtarza. Nie mieszałeś nic ostatnio w systemie? Podaj choć troche więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie narobilo to nie apt sie zepsul tylko raczej Terminal caly czy konsola jak kto woli

to ona sie zawiesza (mozliwe ze powiecie ze to tak naprawde jest bash ale ja do konca tego nie wiem) no i tutaj jest lipa. Ciekawe czy teraz ktos odpowie

 

A może po prostu serwer Ci nie odpowieda a apt stale próbuje coś od niego uzyskać i stąd ta blokada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu wieszał sie caly bash, nie tylko apt jak wczesniej napisalem. instalacja jakiegos rpm-a tez nieszla za bardzo i stawala na samym poczatku zaraz po wpisaniu komendy rpm -ivh palite.rpm. no ale uruchomilem kompa bezposrednio w konsoli i jakby to powiedziec.. naprawilo sie. moze to takze zasluga jakiegos uaktualnienia ale nie wiem do konca. dzieki i narka. a (_napewno_ → na pewno) ORT to nie bylo spowodowane proba logowania do jakiegos serwera, bo teraz wszystko idzie jak po masle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...