Skocz do zawartości

Pobierranie Fedora 2


milupo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz byłem tu przed modernizacją strony. Siedziałem nad pisaniem pracy. Wtedy czytałem że wyszedł kolejny test FC2. Nie spodziewałem się że tak szybko będzie pełny Core 2 a tu taka niespodzianka. Na oficjalnej stronie cieżko wejść - wcale się nie dziwie :), ale mirrorki się dobrze sprawują. Jak dobrze pojdzie to w następnym tygodniu (przy sciąganiu non-stop) będę się cieszył razem z wami posiadaniem nowiutkiej Fedorki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja do dzis trzymam obrazy z FC1. Z plytami nigdy nie wiadomo. Ostatnio ni (_z tąd_ → stąd) ORT ni z owąd przestała mi działać popawnie 1 płyta instalacyjna. Na scigniecie jednej płyty min 20 godzin. Teraz po 12 godzinach sciagania mam 55% pierwszej płyty. Jeśłi obraz nie przeszkadza lepiej - na wszelki wypadek sobie zostawić. No chyba że na dysku nie ma miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy płyta FC2 rescuecd oprócz tego że można zainstalować fedorę przez internet bo nie wiem czy mi się przyda

 

Ma pomóc w razie draki do ratowania systemu

 

i nie wiem czy ściągać

 

Sciągasz min 2GB instalek to chyba niecałe 80 MB nie jest problemem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja zasysam Fedore i Juz sciagnalem 1.5 GB [bo sciagam DVD ISO] i jak tak dalej pojdzioe to jutro z rana bedzie - MAM NADZIEJE bo mi matka powiedziala ze jak jutro do rana [godzina 7:00] nie skonczy sie sciaganie to mi wylaczy :/ TRZYMAJCIE KCIUKI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie sobie dobrze. Ja sie męczę na radiowce. Marne 13 kB (128 kb). Za 3 godziny będzie 2 płyta, trzecia ma już 44% ale cienko ciągnie z Sunsuite. Jak dobrze pójdzie to w Niedzielę będę instalować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) JJJEEESSSTTTT!!!! Po trzech nocach ściągania mam już wszystkie 4 płytki :D

Zaraz instaluję, ciekawe jest to że prawie każda płyta z innego serwera :lol: pierwsza ze szwajcarskiego, druga z bittorenta, a dwie ostatnie z irlandzkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobrze nie sćiągnołem Fedorki a już słyszę poważne słowa krytyki wśród osób, które się przesiadły z FC1. Zastanawiam się czy zrobić instalke od zera czy zaktualizować FC1 do FC2. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...