Skocz do zawartości

Ms Linux - Realna Sprawa


przemk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość tego MonopolistycznegoSystemu, nie potrafią sami zrobić (_linux'a_ → Linuksa) ORT to sobie go poprostu kupują!

to by bylo nie pierwszy raz! :D (np IE, kernelNT, sql)

 

:  No to już szczyt chamstwa, bezczelnosci, wieśniactwa... Wymieniać można w nieskończoność! Jak M$(hit) kupi firmę Red Hat to nastąpi chuba koniec świata!

hehe, po co tyle nerwow? kupuje ten kto ma pieniadze i to co jest na sprzedaz! z tego co wiem linux nie jest. A firma? no coz jest po to by zarabiala pieniadze, nawet poprzez np sprzedaz i swoj koniec :)

@Gryhild: ale moze chodzi o to zeby wieksza kase zrobic? :)

@Raven: ale zostaje ta 0.1%, ze jednak ktos ma te wizje.. na razie jednak nic nie potwierdza tej informacji

@_Pat: do sprobowania polecam takze VidaLinux, panuje u mnie od polroku :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Pat: do sprobowania polecam takze VidaLinux, panuje u mnie od polroku :)

Tez polecam.. :-)

 

A co do tematu to nawet jak MS wykupil by RedHata to i tak nie jest to dla nas zaden problem.. Samego projektu Fedora zatrzymac nie moglby, tym bardziej spolecznosci z projektem zwiazana...

 

O wiele bardziej zdenerwowal mnie fakt zatrudnienia przez MS autora Jythona i IronPythona... od razu IronPython w nowszej wersji zmienil licencje na SharedSource.. :/ Chamy !!! Dobrze ze przynajmniej nadal komatybilny jest z Mono ... chociaz to pewnie kwestia czasu.. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...