Skocz do zawartości

Jak Wypalić Pod Windows Xp Fc4 Iso?


Peter_M

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam tylko dostęp do Windows XP. Drugi twardziej mam przygotowany do instalacji FC4. Ściągnąłem obrazy 4 płyt ISO (FC4-i386-disc1.iso, FC4-i386-disc2.iso, FC4-i386-disc3.iso, FC4-i386-disc4.iso oraz dodatkowo FC4-i386-rescuecd.iso). Sprawdziłem sumy kontrolne - wszystko OK.

Wypaliłem płytki w Nero Burning ROM 6.3.1.25 nagrywarką LITE-ON LTR-522465 (52x24x52x) z prędkością x52.

Przy próbie instalacji FC4, weryfikacja 1 i pozostałych pły kończy się BŁDEM :shock:

 

Czy można pomimo to z takich płyt FC4 zainstalować?

Czy może przy wypalaniu płyt zastosować mniejszą prędkość (jaką)?

 

Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam podobną prędkością nagrywarkę. I powienm ci że pierwsze płyty z ciekawości nagrałem pod taką prędkością. I na pewno nie będę z taką nagrywał. Więc radzę Ci nagrać nowe z wolniejszą, albo spróbuj zainstalować i sprawdź powiem ci że mi kiedyś aurox wywalał błędy o złym wypaleniu ale system mi szedł bez zarzutów.

PS: Może ktoś się wypowie na temat źle wypalonej płyty???

Mi jakoś błędy nie przeeszkadzały, czy komuś innemu tak i w jaki spsób mu to błędy w pracy systemu wyrzucało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja nagrywałem FC4 z prędkością 32x (prawie wszystko tak nagrywam, oczywiście dla siebie) i działa bez zażutuzarzutu, żadnych błędów, nic

ale miałem od kumpla FC3 na troche porysowanych płytkach to mi sie instalka sypała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Nie masz się czym prejmować zarówno FC3 nagrywana pod Debianem jak i FC4 nagrywana pod win2k były błedy przy teście ale się tym nie przejmuj. Instaluj Podczas instalacji będzi Ci wyskakiwał Błąd odczytu wybierz Ponów (czy coś takiego) i poleci dalej bez problemów.

Tak ja miałem starą nagrwark ei nagrywałem z prędkością 4x i było mniej takich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może miałem szczęscie, bo ciągnołem FC4 5 dni+ noce, przerywało mi N razy.

Edytowałem plik szesnstkowo bo się zepsuł jak mi prąd wyłączyli i nagrałem u kumpla na DVD (sam nie mam nagrywarki DVD). Potem weryfikacja wypadła dobrze, media check odziwo też i install bez żadnych problemów. Myślałem przynajmniej że coś zmienią w grafice anakondy... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę - tak myślę że już trzeba - ten temat pisząc ten post z przed chwileczką zainstalowanej FC4. Zainstalowałem ją z wypalonych płyt ale nie w Nero tylko w Alcoholu 120%. Pozostawiłem tam ustawienia domyślne dio nagrywania obrazów iso:

prędkość - maksimum (w procesie nagrywania Alcohol zmieniał ją od 1,2x do ok. 35x - w zależności od płyty)

profil - Alcoholer

Włącz system ochrony zapisu

Tryb zapisu - RAW DAO

 

Wszystkie 4 płytki z tymi ustawieniami zostały nagrane, podczas instalacji Fedory sperwdzone i wszystkie były OK!

 

Dzięki za ten odzew na wywołany temat, może mój sposób komuś również pomoże :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...