Skocz do zawartości

Fc4 - Kupa Bugsów


delta01w

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zadać wszystkim użytkownikom krótkie i treściwe pytanie aczkolwiek trochę kontrowersyjne:

Czy komuś ten system działa bez zarzutu?

U mnie po dwukrotnej instalacji (raz z aktualizacją KDE, raz bez) pojawiają się dwa główne problemy:

1. Brak dostępu jako root do funkcji centrum sterowania.

2. Brak możliwości wylogowania się z systemu normalną procedurą - przy próbie wylogowania czarny ekran.

Czasami drobna zawieszka.

FC4 pracuje znacznie szybciej od FC3 i to jest dużym plusem, lecz poważnie zastanawiam się nad powrotem do FC3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie zadałeś żadnego pytania, ale jeśli chodzi o kde to tak, spośród wszystkich znajomych posiadających FC4 tylko jedna osoba miała mały problem (zresztą już nieaktualny) :) A problemów z wielorybami będzie w przyszłości coraz więcej. Dlaczego? Ano dlatego, że im bliżej będzie do billa tym dalej od perfekcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC4 działa bez zarzutu tak jak i FC3 jeśli nie korzysta się z wielorybów typu gnome i kde B) To nie windows...

Ja korzystam z wielorybów (kiedyś KDE) a teraz Gnome i wszystko działa na medal, tylko że mam FC3, do kŧórej wróciłem po spotkaniu z FC4 (upgrade FC3). Wróć do FC3, bo tutaj wszystko działa i opowieści o wielorybach nie mają tu zastosowania :D

Wydaje mi się, podobnie jak tobie, że ta niedopracowana dystrybucja (FC4 oczywiście) powinna się ukazać we wrześniu, ale w lepszym stanie. Niczym się nie różni od swoich wersji testowych (przybnajmniej u mnie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wszytko dobrze tylko mam 3 problemy:

1. Nie moge zainstalowac karty graficznej NVIDI (w FC3 na luzie było a tu nie moge).

2. Wyłączając kompa pokazują się usługi i blokada NFS mi zawiodła

3. Neostraday na modemie Sagem i pod sterownikami 2.2.3 spokojnie się instaluje, ale jak uruchomię kompa od początku to w roocie musze wpisać startadsl aby net zaskoczył a w normalnym użytkowniku to nawet tej komendy nie widzi.

 

Macie na to jakiś sposób ???

Najlepiej na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC4 + KDE chodzi nieco wolniej od FC3 + KDE, ale po wywaleniu zbędnych usług śmiga równo :D

Deweloperzy KDE włożyli sporo wysiłku, żeby w wersji KDE 3.4 przyśpieszyć środowisko. I na różnych dystrybucjach to widać, że jest szybsze od starszych wersji (także na FC3). Więc jeśli na FC4 jest wolniejsze, to już jest jakaś paranoja... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wszytko dobrze tylko mam 3 problemy:

1. Nie moge zainstalowac karty graficznej NVIDI (w FC3 na luzie było a tu nie moge).

2. Wyłączając kompa pokazują się usługi i blokada NFS mi zawiodła

3. Neostraday na modemie Sagem i pod sterownikami 2.2.3 spokojnie się instaluje, ale jak uruchomię kompa od początku to w roocie musze wpisać startadsl aby net zaskoczył a w normalnym użytkowniku to nawet tej komendy nie widzi.

 

Macie na to jakiś sposób ???

Najlepiej na [email protected]

1. Co znaczy "nie mogę"? :) Jakieś konkrety?

3. Bo na normalnym użytkowniku musisz wcześniej:

su -

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...