Skocz do zawartości

Fedora Core 2 I Moje "pierwsze" Podsumowanie...


marcYr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dieki dwafafiki

 

A co z tym upgr. opłaca się ślęczeć tyle godzin czy nie? Jakie masz doświadczenia??

 

Pytam ponieważ często jest tak że nowe wersje programów zamiast pomóc to szkodzą.

 

no i obawiam sie zamulenia i tak nie żwawefo systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dwafafiki ja chciałbym oczekiwać po aktualizacji bardzo dużo

- np aby faktycznie działał szybciej

- no i nie miał od czasu do czasu takiej czkawki jak teraz

ale nie wiem czy to ma sens

 

Wiesz jeżeli nie osiągnę takiej szybkości jaką mam w Wind XP to ciężko będzie mi sie przesiąćś na (_linuxa_ → Linuksa) ORT jako na komp desktop.

 

Owszem w pracy używam go jako serwera i jest ok ale w pracy na codzień na biurku oczekuje czegoś wiecej

 

(_z tąd_ → stąd) ORT drąze ten temat z aktualizacjami, licząc i mając nadzieję że będę mógł zapomnieć o Windows (głównie ze względu na wirusy i aby nie patrzyć codziennie na siebie z obrzydzeniem w lustrze wiedząc że jestem piratem)

 

Chcę przyprowadzić do komp. dziewczynę i z czystym sumienie powiedzieć

 

"Patrz kochanie to jest nasz nowy system", ale ciężko będzi mi ją przekonać jak będzie pracował tak wolno

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do MarcYR

Z Neostradą (modem Sagem) i NVIDIĄ nie ma żadnych problemów, natomiast rzeczywiście GRUB nieco miesza w tablicy partycji. Ja złożyłem sobie drugiego kompa specjalnie dla Fedory2 i z GRUBem nie ma problemów tzn. najpierw zlikwidowałem wszystkie partycje na dysku i uruchomiłem instalatora Fedory2 na czysty dysk (bez partycji). W tym przypadku nie pojawia się opisywany przez ciebie charakterystyczny błąd. Dajesz na automatyczny podział na partycje i na tym dysku tworzone są 3 partycje:boot, EXT2 i SWAP. Jeśli masz Windowsa też nie ma problemu. Dopiero jak masz 2 Windowsy, to jednego GRUB nie będzie butował, przy czym istotne jest położenie Windowsa na dysku, a nie czy to jest WindowsXP czy 98SE i czy XP jest na FAT32 czy NTFS (Fedora butuje XP-ka także na NTFSie). Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...