Skocz do zawartości

Openoffice.org 2.0 I Pliki Worda


pszubart

Rekomendowane odpowiedzi

perl

co do konwersji to jedyny problem z ktorym sie spotkalem przenoszac pliki MS Worda do Witera OOo, to "Autoksztalty", natomiast tabele oraz grafika i zdjecia przenosily mi sie bez problemow

 

U mnie takie zabiegi kończyły się nakładaniem jednego obiektu na drugi, musiałem rozmieszczać wszystko od początku. Natomiast wielkość obiektów była ok.

Jak coś to procedure przeprowadzałem następująco (standard):

Pisałem treść dokumentu w standardowym pliku .sxw, potem zapisuje go jako .doc i wszystko puki co jest ok. Zamykam i otwieram OO no i dostaje pomieszanie z poplątaniem.

 

gajownik To nie będzie trudne z każdym plikiem .doc który nie zawiera "gołego" tekstu tak miałem :)

 

Kiedy musze już otwierać .doc'a pod Linuxem a nie chce mi sie poprawiać strony po stronie i zapisywać wszystkiego jako .sxw to poporstu biore Abiword.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie takie zabiegi kończyły się nakładaniem jednego obiektu na drugi, musiałem rozmieszczać wszystko od początku. Natomiast wielkość obiektów była ok.

Jak coś to procedure przeprowadzałem następująco (standard):

Pisałem treść dokumentu w standardowym pliku .sxw, potem zapisuje go jako .doc i wszystko puki co jest ok. Zamykam i otwieram OO no i dostaje pomieszanie z poplątaniem.

w jakis sposob formatowales rysunki i je osadzales w dokumencie? poprobuj ze zmiana osadzenia i oplywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perl To były gif'y. Z tym to jeszcze można było sobie poradzić, (_gożej_ → gorzej) ORT jak zrobi się jakieś schematy ze strzałkami kreskami itd, rozjeżdzają się zupełnie w nikontrolowany sposób <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perl To były gif'y. Z tym to jeszcze można było sobie poradzić, (_gożej_ → gorzej) ORT jak zrobi się jakieś schematy ze strzałkami kreskami itd, rozjeżdzają się zupełnie w nikontrolowany sposób <_<

no wlanie o tym mowilem, te schematy, strzalki itp Worda nazywaja sie Autoksztaltami i rzeczywiscie sobie z tym nie moglem poradzic (to jedno zupelnie niepoprawnie przenosilo mi sie do do Writera :/ )

 

natomiast obrazki czy to gify czy jpg wystarczylo dobrac odpowiednie oplywanie i zakotwiczenie i dokument wygladal tak samo w OOo i MS Office

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...