Skocz do zawartości

Jak Zmienic Ikone Kosza ?:)


DEMON

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _PaT

Ja CI raczej nie pomogę, bo nie zajmuję się takimi rzeczami (ładnie to nazywając), ale chyba ważne jest, jakiego menedżera okien uzywasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT

Eh... chodziło mi raczej o środowisko graficzne (GNOME, KDE, Fluxbox, Xfce, IceWM, WindowMaker, Blackbox itd.) Przepraszam, że źle się wyraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej bedzie sciagnac zestaw ikon jakie Ci odpowiadaja - na sieci jest tego mnostwo - wystarczy poszukac w googla-ch

 

Nastepnie musisz takowe ikony zainstalowac np: Menu ----> Preferencje -----> Motyw

 

nastepnie klikasz szczegóły dotyczace motywów i w zakladce ikony dodajesz te wlasnie sciagniete, dajesz zastosuj (a chyba nawet same automatycznie sie zmienia) :) i juz mozesz sie cieszyc nowymi ikonkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezli chodzi o /usr/share/pixmaps i ten drugi katalog - to jak pobieznie przegladalem ale tam chyba (_niema_ → nie ma) ORT ikony kosza zeby podmienic - ale moze przeoczylem sprawdze jeszcze raz - a co do drugiej odpowiedzi - to jak uzyje motywu to zmieni mi wszystkie ikony w systemie a ja chce tylko tą jedna :)

 

ale bede probowal i tak i tak :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...