Skocz do zawartości

Pokazcie Twarze


uosiu

Rekomendowane odpowiedzi

a dziekuje wink.gif

 

a gwiazdorowi nic mowic nie bede, boc to brata starszego pouczac nie wypada wink.gif

Gwiazdor ma siostrzyczkę? ;-)

I do tego używa Linuksa i zainteresowała się naszym forum...

Zatem witamy w naszym community (lubie to słowo)..

 

Mam nadzieje, że się uzależnisz od nowych postów tak jak ja i wielu innych, mało, mam nadzieje, że się uzależnisz od szerzenia, pomagania, tworzenia naszego community, mało, mam nadzieje, że nie będziesz używała nigdy więcej niewolnego oprogramowania.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Dlaczego brat Cię nie zbarał na FOD/FCOD?

Był klimat, ludzie, linux i piwo. Jednym słowem: wspaniale! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@AlienJR Mnie sie to forum podoba. a zainteresowalam sie, jak mi braciszek wysylal ciagle linki do komentarzy do mojego pulpitu ktorym sie pochwalil smile.gif

 

calkiem mozliwe, ze sie uzaleznie;)

 

na FOD/FCOD... no jakos tak mnie nie zabral. ja nie za madra jestem, to i nie wiele bym pewnie pojmowala biggrin.gif ale jak bedzie w Krakowie nastepne, to juz bardzo mozliwe, ze sie pojawie smile.gif

za to dostalam w spadku biblie FC 3 smile.gif

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AlienJR Mnie sie to forum podoba. a zainteresowalam sie, jak mi braciszek wysylal ciagle linki do komentarzy do mojego pulpitu ktorym sie pochwalil smile.gif

 

calkiem mozliwe, ze sie uzaleznie;)

 

na FOD/FCOD... no jakos tak mnie nie zabral. ja nie za madra jestem, to i nie wiele bym pewnie pojmowala biggrin.gif ale jak bedzie w Krakowie nastepne, to juz bardzo mozliwe, ze sie pojawie smile.gif

za to dostalam w spadku biblie FC 3 smile.gif

 

pozdrawiam

Jak zdąrzyłaś pewnie zauważyć całkiem mili ludzie tutaj siedzą...

A przy tym bardzo pomocni i uczynni, mi np. pomagał tutaj taki znajomy ze strownikami do nforce prawie 3 lata temu (1maja rocznica) i tak już zostało mi, że wpadam tutaj codziennie.. ;-)

 

Uzależniaj się, uzależniaj, bylebyś tylko od świata nie oderwała, bo ja mam czasami wrażenie, że gdyby nie szkoła to niewiedziałbym, że "jest świat za firewallem" ;-P

Już kończe 2/3 liceum, także może teraz uda mi się zająć jakimś sensowniejszym zajęciem.. np. nauką? :-P Właściwie to mam inne plany, ale mam też skromną nadzieje, że uda mi się zacząć sie uczyć, rowijać, wychowywać, dorastać i takie tam głupoty.. ;-P

 

Żartujesz sobie ze mnie? Używasz Linuksa jesteś mądrzejsza niż 3 nauczycieli i 2 nauczycielki od informatyki/technologii informacyjnej z mojej szkoły ;-) Używałaś Slacka! A to nie jest dystrybucja dla poczatkujących. Ja go nawet na oczy nie widziałem...

A tak na margienesie to ja się przyznam, że tyle już czasu używam GNU/Linuksa, a na prelekcji !Ci i Gajownika nie miałem zielonego pojęcia o co chodzi.. I się nie przejmowałem. tongue.gif Warto było pojęchać choćby poznać wspaniałych ludzi ;-)

 

No ja mam nadzieję, że się pojawisz w październiku...

 

No to się edukuj, choć powiem Ci szczerze, że miałem FC2 Księge Eksperta i o wiele więcej nauczyłem się czytając to forum

 

A tak na margienesie to ja chyba znam historie tej biblii... ;-)

 

Pozdrowionka.

 

PS. Mam nadzieje, że tym razem zdąrze pogadać z moim pomocnikiem od nforce'a i żadne przypadki losowe nie przeszkodzą. (pozdrawiam!) ;-)

PPS. Już wiekszego offtopic'owca niz ja to nie ma na tym forum tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie panowie, że ulegamy zbiorowej halucynacji biggrin.gif. Dlaczego? Otóż mamy na naszym ukochanym forum (my second home, heheheh) nową koleżankę, a to - jak na forum o takiej tematyce - brzmi niewiarygodnie. Na dodatek ładną koleżankę, a to już (_na prawdę_ → naprawdę) ORT zdaje się być efektem działania grzybków halucynogennych biggrin.gif I jeszcze słucha Farbenów i spółki... Po prostu wysiadam wink.gif I na dodatek używałaś Slacka! To jest dopiero numer. Generalnie slack to nie tylko distro dla pro-linuksowców, ale wręcz jedno z najtrudniejszych. Nieźle, nieźle.

 

Jak to już mówił Alien forum jest świetne. Generalnie to na żadnym na którym do tej pory siedziałem nie było takiej atmosfery i tak chętnych do pomocy forumowiczów. No i jeszcze polowanie na płaszczaków, które też dodaje kolorytu... biggrin.gif

 

Prozdro i miłego uzależniania wink.gif (Większość z nas ma tę fazę już za sobą i nie narzekamy, więc im szybciej tym lepiej wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na prelekcji !Ci

 

Byłeś na tym? Ja myślałem, ze to sie odbyło jak byliśmy w pizzerii...

Ty brzydalu jeden, nie sluchales jak sie produkowalem tongue.gif

 

PS1. Osobiscie do dione mam jedna rzecz zajmij sie bracholem bo dziwnie na mnie patrzy laugh.giflaugh.gif

PS2. 3m Cie sie ludziska na dlugim weekendzie. Osobiscie sam wybieram sie dzisiaj nad wode na 5 dni, czasem nawet od pingwinka trzeba odpoczac tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3m Cie sie ludziska na dlugim weekendzie. Osobiscie sam wybieram sie dzisiaj nad wode na 5 dni, czasem nawet od pingwinka trzeba odpoczac

Ja nigdzie nie wyjeżdżam zanim nie zaopatrzę się wreszcie w laptopka biggrin.gif Najlepiej z Blue-connectem wink.gif Przeraża mnie brak dostępu do wirtualnej rzeczywistości biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na prelekcji !Ci

 

Byłeś na tym? Ja myślałem, ze to sie odbyło jak byliśmy w pizzerii...

Z pewnością nie byliśmy w pizzerni, bo ja na tej prelekcji byłem.

W Pizzerii byliśmy na Firefoksie.

A na !Ci byliśmy i siedzielismy afair na dole, na ostatnich stolikach i parapetach. Zdjęcia są nawet ;-P

Ja nie wiem czemu Ciebie Gwiador nie było na prelekcji !Ci, może już byłeś w drodze powrotnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie panowie, że ulegamy zbiorowej halucynacji biggrin.gif. Dlaczego? Otóż mamy na naszym ukochanym forum (my second home, heheheh) nową koleżankę, a to - jak na forum o takiej tematyce - brzmi niewiarygodnie. Na dodatek ładną koleżankę, a to już (_na prawdę_ → naprawdę) ORT zdaje się być efektem działania grzybków halucynogennych biggrin.gif I jeszcze słucha Farbenów i spółki... Po prostu wysiadam wink.gif I na dodatek używałaś Slacka! To jest dopiero numer. Generalnie slack to nie tylko distro dla pro-linuksowców, ale wręcz jedno z najtrudniejszych. Nieźle, nieźle.

 

Prozdro i miłego uzależniania wink.gif (Większość z nas ma tę fazę już za sobą i nie narzekamy, więc im szybciej tym lepiej wink.gif )

z calym szacunkiem, nie czuje sie halucynacja wink.gif a to, ze uzywam linuksa to zasluga tylko i wylacznie gwiazdora, a nie grzybkow biggrin.gif (co innego w kwestii farbenow;) )

 

dobra, starczy juz chyba tego szoku. to moze ja zaczne pisac gdzies indziej, niz w hyde park tongue.gif

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie panowie, że ulegamy zbiorowej halucynacji biggrin.gif. Dlaczego? Otóż mamy na naszym ukochanym forum (my second home, heheheh) nową koleżankę, a to - jak na forum o takiej tematyce - brzmi niewiarygodnie. Na dodatek ładną koleżankę, a to już (_na prawdę_ → naprawdę) ORT zdaje się być efektem działania grzybków halucynogennych biggrin.gif I jeszcze słucha Farbenów i spółki... Po prostu wysiadam wink.gif I na dodatek używałaś Slacka! To jest dopiero numer. Generalnie slack to nie tylko distro dla pro-linuksowców, ale wręcz jedno z najtrudniejszych. Nieźle, nieźle.

 

Prozdro i miłego uzależniania wink.gif (Większość z nas ma tę fazę już za sobą i nie narzekamy, więc im szybciej tym lepiej wink.gif )

z calym szacunkiem, nie czuje sie halucynacja wink.gif a to, ze uzywam linuksa to zasluga tylko i wylacznie gwiazdora, a nie grzybkow biggrin.gif (co innego w kwestii farbenow;) )

 

dobra, starczy juz chyba tego szoku. to moze ja zaczne pisac gdzies indziej, niz w hyde park tongue.gif

 

pozdrawiam

Ale Ty jesteś naprawdę rzadkim przypadkiem. Trza Cię wsadzić do słoiczka i zamarynować ;-P

A poza tym hyde park & shoutb^W^W^Wwyszukiwarka rockz! ;-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...