Skocz do zawartości

Pokazcie Twarze


uosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dione: Jak po halucynkach to ja się czuję (i pewnie nie tylko ja) wink.gif A co do tego:

a to, ze uzywam linuksa to zasluga tylko i wylacznie gwiazdora

To chwała Ci Gwiazdorze po wsze czasy biggrin.gif

Trza Cię wsadzić do słoiczka i zamarynować

Właśnie, padła już wcześniej propozycja wsadzenia Cię do formaliny biggrin.gif. A może to jednak nie najlepszy pomysł? Ja bym Cię raczej wysłał w świat, żebyś masowo nawracała swoją (i drugą też wink.gif ) płeć na Linucha. Albo lepiej! Jeśli ta cała akcja ze Stowarzyszeniem Promocji Wolnego Oprogramowania wypali, to trzeba Cię będzie wziąć do reklamy wink.gif.

 

A poza tym hyde park & shoutb^W^W^Wwyszukiwarka rockz

True, true. A tak BTW to trzeba zrobić numer na następny prima aprilis i zmienić napis na przycisku na "szukaj". biggrin.gif Ale by był wysyp płaszczaków biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dione: Jak po halucynkach to ja się czuję (i pewnie nie tylko ja) wink.gif A co do tego:

a to, ze uzywam linuksa to zasluga tylko i wylacznie gwiazdora

To chwała Ci Gwiazdorze po wsze czasy biggrin.gif

Trza Cię wsadzić do słoiczka i zamarynować

Właśnie, padła już wcześniej propozycja wsadzenia Cię do formaliny biggrin.gif. A może to jednak nie najlepszy pomysł? Ja bym Cię raczej wysłał w świat, żebyś masowo nawracała swoją (i drugą też wink.gif ) płeć na Linucha. Albo lepiej! Jeśli ta cała akcja ze Stowarzyszeniem Promocji Wolnego Oprogramowania wypali, to trzeba Cię będzie wziąć do reklamy wink.gif.

 

Gwiazdorowi to przede wszystkim ja jestem wdzieczna tongue.gif "po wsze czasy" wink.gif

 

co do sloiczka, to wole jednak na swiezym powietrzu biggrin.gif

a nawracanie plci pieknej na linuksa (i w ogole otoczenia mojego) to misja, ktora praktykuje, ale niestety sa duuuze opory sad.gif nawet kolezanka, ktora doszla do wniosku, ze chce studiowac informatyke wzdryga sie przed jakas dystrybucja, chociazby live tongue.gif

chociaz najlepiej i tak dziala szokowanie wygladem KDE biggrin.gif

reklama? why not;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz najlepiej i tak dziala szokowanie wygladem KDE

Słyszałem ludzi twierdzących, że Vista będzie ładna... lol

a nawracanie plci pieknej na linuksa (i w ogole otoczenia mojego) to misja, ktora praktykuje

I o to chodzi wink.gif

Co do oporów, to ja mam w klasie gościa, którego nazywamy "naszym prywatnym Gatesem" wink.gif Więc wiem o czym mówisz. Chociaż nawet jego dało się przkonać do spędzenia paru chwil na Knoppiksie i nawet sobie chwalił (uczciwy człowiek jest wink.gif ). Nie poddawaj się smile.gif A koleżanka po prostu nie wie co traci wink.gif

 

P.S. Za jakiś czas będzie można szokować jeszcze bardziej. XGL'em biggrin.gif Dla Windziarz to dopiero będzie zawał biggrin.gif Poza tym, jak lubisz takie bajery, to polecam wypróbować XDesktopWaves. Daje efekt tafli wody na pulpicie. Ekstra sprawa moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz najlepiej i tak dziala szokowanie wygladem KDE

Słyszałem ludzi twierdzących, że Vista będzie ładna... lol

taaa, moze i bedzie ladna, ale na KDE masz system jeszcze ladniejszy kosztem duuuuzo mniejszej mocy obliczeniowej (na moim kompie Vista by mi nie poszla, a FC5+KDE3.5 śmiga aż miło tongue.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz najlepiej i tak dziala szokowanie wygladem KDE

Słyszałem ludzi twierdzących, że Vista będzie ładna... lol

taaa, moze i bedzie ladna, ale na KDE masz system jeszcze ladniejszy kosztem duuuuzo mniejszej mocy obliczeniowej (na moim kompie Vista by mi nie poszla, a FC5+KDE3.5 śmiga aż miło tongue.gif )

 

Gdzieś mi przeleciało w necie, że potrzebować będzie 8GB na dysku i 1 pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Resize_Images_Alt_Text-- Buehehe, to ja się też pokaże... co mi tam biggrin.gif

Chociaż za niedługo chyba nie będziecie mnie chcieli tu widzieć bo wszystko wskazuje na to, że przchodzę na Mandrivę. Ot wygodniejszy dla mnie system, zważywszy że nie mam dostępu do neta więc nie mogę korzystać z dobrodziejstw Yuma.

 

Oczywiście na pewno tu zajrze jak będę miał jakieś pytania odnośnie Linuksa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmrrrrrrocznie... tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Przynajmniej nie jestem sam :)

uosiu, na tym zdjęciu jako jeden z niewielu nie masz piwa.

 

BTW, jak pisze tego posta, to dużo moich znajmoych jest na jakieś sporej imprezie(z której prawdopodobnie niewiele będą pamiętać :P )a ja siedzę w domu przed kompem, ale jakoś wcale nie jestem smutny, ze mnie tam nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...