Skocz do zawartości

Pokazcie Twarze


uosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przesadzac nie przesadzać, ale lepsza dziewczyna co ma pojęcie o linuksie niz taka co umie tylko PS2 włączyć...

 

ŚLEDZIKOWSKI mam kumpla Śledzianowski hehehe

 

co do mały miękki to chodzi o microsoft... jesli chodzi o firmy których nazwa ma coś wspólnego z właścicielem to podoba mi się firma Castrol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak ktoś zrobił jakieś grupowe zdjęcie userów z forum obecnych na FCOD? Obrobi się go, dorzuci podpisy (nicki) i wstawi na forum.

Ktoś się podejmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupowe mówisz, hmm.. napiszcie kiedy to się usmiechne do monitora :-) ale ja proponuje zeby załozyć temat "nasze twarze" utworzyć tam posty w których były by fotki umieszczone i podpisane (choć defakto własnie w tym dziale jestesmy)... albo niech kazdy sobie da swoja fotke w avatara... taką ja mam koncepcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuk - zarabisty pomysl ale ja nie mam cyfraka (mam kamere cyfrowa sony, ale kobyla jet ciezka i zapomnij o tym ze ja wezme)

Osobiście liczę na Wizkida i będę z nim mówił o tym. Jeśli ktoś inny jest chętny to czemu by nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupowe mówisz, hmm.. napiszcie kiedy to się usmiechne do monitora :-) ale ja proponuje zeby załozyć temat "nasze twarze" utworzyć tam posty w których były by fotki umieszczone i podpisane (choć defakto własnie w tym dziale jestesmy)... albo niech kazdy sobie da swoja fotke w avatara... taką ja mam koncepcję...

To chodzi o tych co jadą na FCOD...Czytaj ze zrozumieniem laugh.gif Ja nie jade wiec mnie tam nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...