Skocz do zawartości

Pii450mhz, 128mb Ram, 8gb I Fedora?


dwukwiat

Rekomendowane odpowiedzi

I ze co sorki Waldo, ubuntu jest najwolniejsze distro? Jeśli tak to się z tym nie zgadzam

W sumie nie ma o co wojny toczyć smile.gif Mówię z własnego doświadzczenia. Fakt, że miałem zainstalowane dość krótko, więc i system był niezbyt dopieszczony - może to była przyczyna, może tak jak w Fedorze trzeba kilka(naście? dziesiąt?) zbędnych rzeczy wyłączyć i zaczyna jeździć.

To jest to co w linuksie lubię najbardziej - każdy może spróbować, potrenować i wybrać to co mu pasuje najbardziej. I dwukwiatowi chyba też bym polecił właśnie takie podejście: zainstaluj zobacz czy działa, jak działa i wybierz to co Ci najlepiej przypasuje. Jak widzisz każdy ma inne doświadczenia, każdy poleca co innego wink.gif

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Vector ma KDE wiec zapomnij, jak chcesz to kombinuj nie jesteś w stanie nic nowego zainstalować na takim sprzecie, albo to co ci poleciłem, albo jedynie jakis RedHat 7, 8 cos naprawdę starego, coś na przełomie windowsa98, nie terazniejszych dystrybucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Total Commander ma wbudowane narzedzie do liczenia sum... albo jakis programik, chociazby z ktoregos z tych linkow:

 

http://www.openoffice.org/dev_docs/using_m...sums.html#links

 

lub ten ciekawy programik.

Upewnij sie ktorej sumy kontrolnej potrzebujesz, zebys przypadkiem nie probowal porownac SHA1 z md5...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

"The minimum requirements however are a Pentium II 300 with 128MB RAM. It does wonders with your old computer." więc powinno ruszyć w wersji standard. mam obraz, wypaliłem na cd, jest kompletny, ale wywala kolejne błędy. ale jestem uparty;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...