Skocz do zawartości

Problemy Z Neo


coreon

Rekomendowane odpowiedzi

mam neostrade + i modem sagem fast

 

otworzylem plik eagleconfig tak jak pisze po instalacji sterow eagle, skonfigorowalem to i potem wyskoczyl mi komunikat ze moge wpisc komende startadsl zeby sie polaczyc, ale konsola nie znajduje takiej komendy;/ i recznie tez sie nie moge polaczyc, a diody w modemie caly czas siwieca ;/

 

WHAT I MUST DO !!!!!!!!!! question.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze zadam tak banalne pytanie ale jestem zoltociobem jezeli chodzi o linux gdzie mam wpisac ta komende

wpisywalem zaraz po zalogowaniu sie na root, po konfiguracji tez i przed konfiguracja ale pisze ze nie znalazl takiej komendy blink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja obecnie posiadam kernel 2.6.11 i zainstalowalem normalnie ze zrodel eagle-usb-2.3.2.tar.bz2, czyli:

./autogen.sh

./configure

make

make install

eagleconfig

 

pozniej z poziomu roota (czyli 'su -') wydalem polecenie 'startadsl' i wszystko pieknie dziala.

 

Ale niestety nie wiem jak zrobic aby laczylo mi sie przy starcie systemu... Wczesniej za kazdym razem wchodzilem do kosoli i wpisywalem 'startadsl', teraz sie troche scfanilem i utworzylem skrot w ~/.kde/Autostart Ale no i tak jest to nie dokonca dobre rozwiazanie bo za kazdym razem musze wpisywac haslo roota. Moze wie ktos jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Ale dla mnie nie jest broblem zainstalować tylko ze po tej całej instalacji nir wchodzą mi strony ciągle pokazuje mi komunikat ze nie może odnaleść takiej strony (wpisywałem wiele) .

 

No i co macie jakieś propoaycje czego to może być wina.?

 

Czekam na pomoc!

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...