Skocz do zawartości

Fcod W Rybniku


Gość _PaT

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze oczywiście jak jakżdy, kto nie był żałuję

Żałuj biggrin.gif

 

1) http://ds5.agh.edu.pl/~pat86/fcod/AlienJR/dscn0604.jpg Przepraszam, a co to za system? biggrin.gif

Tak tez bywa smile.gif. Wazne ze Python ma ciekawe możliwości.

 

2) na około połowie zdjęć Alien rozmawia przez komórkę 

Z tego co widziałem to rozmawia przez komorke na jednym zdjeciu...nie stanowi to polowy zdjec ;p

 

Wygrałem ostatnią sensowna nagrodę, czyli FC3 - Biblia. Dostanie ją siostrzyczka

Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mow ze wygrales cos tongue.gif

Wygrałem ostatnią sensowna nagrodę, czyli FC3 - Biblia. Dostanie ją siostrzyczka smile.gif

A jaka była umowa...? Niestety nie mogłem wylosować książki którą chciałeś bo mnie nie było w niedzielęsad.gif Pożyczysz mi kiedyś ten książeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh i tak mi pozostaja filmiki, a to nie zastąpi osobistego spotkania sad.gif.

Poza tym to Wy młodzi jestescie( a moze to ja strasznie stary jak na początki jestem)

Ale sądząc po zdjeciach impreza była rewelacyjna.

Moze następne wydanie FCOD'a można by było zrobic w Wawie?

Pogadam z kim trzeba moze na sponsoring firmę naciągnę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) http://ds5.agh.edu.pl/~pat86/fcod/AlienJR/dscn0604.jpg Przepraszam, a co to za system? biggrin.gif

2) na około połowie zdjęć Alien rozmawia przez komórkę biggrin.gif

1. Python jest mulitplatformowy. Poza tym przypuszczam, że łatwiej projektor podłączyć pod lapotpem na windowsie niż konfigurować w czasie gdy nie było czasu na to. A co najważniejsze mi to nie przeszkadza, gdyż człowiek, który prowadził ten wykład jest dla mnie hackerem.

2. Nie miałem w ogóle komórki na FCOD, bo dziwnym trafem popsuła mi się karta SIM, a dzwoniłem raz (z komorki Ntera), zeby poinformować mame, że dotarłem (to jest wlasnie pierwsze zdjecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie miałem w ogóle komórki na FCOD, bo dziwnym trafem popsuła mi się karta SIM, a dzwoniłem raz (z komorki Ntera), zeby poinformować mame, że dotarłem (to jest wlasnie pierwsze zdjecie).

Ah, to może Cię z kimś pomyliłem... Nie chce mi się wertować tych zdjęć ponownie tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to Wy młodzi jestescie( a moze to ja strasznie stary jak na początki jestem)
no wlasnie, tez zwrocilem na to uwage, ze sama mlodosc pojawila sie w Rybniku.. Coz, wapno jest mało mobilne wink.gif

Pozostało wam tylko żałować. Ludzie sympatyczni. Wykłady pouczające. Zabawa przednia (piwo zimne, kobiety gorące ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mow ze wygrales cos tongue.gif

Wygrałem ostatnią sensowna nagrodę, czyli FC3 - Biblia. Dostanie ją siostrzyczka smile.gif

Hehe niezle... Tylko pogratulowac, chociaz chciales ta druga o bezpieczenstwie. Trzeba sie bylo zamienic, choc z drugiej strony pewnie bardzo mila niespodzianka dla siostry - bedzie teraz miala co czytac do poduszki wink.gif

 

A do nastepnego FCOD pozsotaje jedynie czekac. Jak pierwsza byla tak udano to jak beda wygladaly kolejne tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha, PLD Linux Days przegapiłem a impreza odbywała się w Poznaniu, z Wrocławia w sumie nie tak daleko. Z kolei na FCOD się rozchorowałem, niech to szlag trafi !

Kurcze blade sad.gif

No cóż, mówi się trudno i zdycha się dalej :>

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...