Skocz do zawartości

Ile Ramu ?


DJ_yano

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie nie dziala nawet instalator mi nie startuje no ile moge miec swap przy 64 mb smile.gif

Uruchamiasz instalacje w trybie tekstowym czy domyślnie, czyli z grafiką? Może stąd problem.

Spróbuj "linux text" - chyba taka opcja. Sprawdź, gdzieś to jest napisane - po uruchomieniu przeleć po ekranach z pomocą (F2, F3 itd)

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ejst podkrecone ani prc zreszta to jest stary celek a blad ewidentnie mowi o tym ze ejst za malo pamieci ram

 

zawsze bylo mowione ze linuch pojdzie na kazdym sprzecie okazuje sie ze nie

 

przed chwila zainstalowalem jakiegos trustixa i bez problemu poszlo ustawilem wiekszy swap podzielime na nowo dysk i to gowno poszlo a fc nie nawet w txt troche sie zawiodlem sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli tak, to mozesz jeszcze sprobowac malego oszustwa... wink.gif

 

Doloz na czas instalacji 128MB (albo jeszcze lepiej 256MB - zawsze to szybciej pojdzie instalka...), zaloz SWAPa ~ 512MB, a po zabiegu (zainstalowaniu, skonfigurowaniu)... wyjmij dolozona pamiec cool.gif

 

Kiedys udalo mi sie cos takiego z FC4 - system dlugo sie uruchamial, ale po wystartowaniu (serwer/router) dzialal stabilnie i po kilka tygodni bez restartu... na 32MB rolleyes.gif

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doloz na czas instalacji 128MB (albo jeszcze lepiej 256MB - zawsze to szybciej pojdzie instalka...), zaloz SWAPa ~ 512MB, a po zabiegu (zainstalowaniu, skonfigurowaniu)... wyjmij dolozona pamiec cool.gif

 

widać małe oszustwa weszły w krew biggrin.gif ja tak robiłem na 95 smile.gif

narka

 

jakie te systemy są naiwne ?

Linux też ??????????????????????????????????????????????????

question.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...