Skocz do zawartości

Fc5 I Amarok


XAL

Rekomendowane odpowiedzi

taki problem........... zainstalowalem amaroka wlasnie i gdy go odpalam go to po pierwsze pojawia sie komunikat iż nei udało mu się połączyć z bazą MySQL a gdy próbuję dodac do list jakikolwiek plik wciskając Win+A i próbuję zmienic folder wtedy amarok się zamyka. jedynie udaje mi się zmienić z home na katalog główny, a na mnt czy Desktop już nie moge.

 

jesli to ma jakies znaczenie to podaje wszystko co mi w konsoli sie pojawiło od odpalenia do zamkniecia (specjalnie w konsoli zeby to sprawdzic;]) :

[xal@localhost ~]$ amarok
amaroK: [Loader] Starting amarokapp..
amaroK: [Loader] Don't run gdb, valgrind, etc. against this binary! Use amarokapp.
QLayout: Adding KToolBar/mainToolBar (child of QVBox/unnamed) to layout for PlaylistWindow/PlaylistWindow
QObject::connect: No such slot EngineController::slotStreamMetaData(const MetaBundle&)
QObject::connect:  (sender name:   'unnamed')
QObject::connect:  (receiver name: 'unnamed')
ScimInputContextPlugin()
[xal@localhost ~]$ QWidget::setMinimumSize: The smallest allowed size is (0,0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, z mp3 juz sobie poradzilem, baze danych zmieniłem na SQLite i działa, ale kiedy próbuję dodać coś do listy to zamyka amaroK'a. dodaje nie z kolekcji a normalnie poprzez Win+A (Lista odtwarzania/ doda jmultimedia czy jakos tak( i z odtwarzaniem ma jakieś problemy bo po prostu zacina się na początku nowej piosenki. zaczyna się i stopuje i jeszcze raz zaczyna sie i stopuje i d*pa.

BTW, mPlayer nie ma teraz nakładki graficznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, z mp3 juz sobie poradzilem, baze danych zmieniłem na SQLite i działa, ale kiedy próbuję dodać coś do listy to zamyka amaroK'a. dodaje nie z kolekcji a normalnie poprzez Win+A (Lista odtwarzania/ doda jmultimedia czy jakos tak( i z odtwarzaniem ma jakieś problemy bo po prostu zacina się na początku nowej piosenki. zaczyna się i stopuje i jeszcze raz zaczyna sie i stopuje i d*pa.

BTW, mPlayer nie ma teraz nakładki graficznej?

Napisz mi prosze jak poradziles sobie z empetrojkami?

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...