Skocz do zawartości

Błąd Podczas Instalacji


george_vader

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja w trybie graficznym nie działa, pojawiają sie kolorowe paski ale do tego już nie przyzwyczaiłem. Podczas instalacji w trybie tekstowym gdy juz zaczyna instalować wyskakuje błąd

 

Traceback (most recent call first)
File "usr/lib/anaconda/yuminstall.py", line 199, in call back
s=str(_("<b>installing % s</b> ...itd

 

widziałem ze niektórzy też maja podobne błędy. Co z tym zrobić?

Chciałem spróbować z livecd ale widzę że nie ma opcji instalacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa ale ja mam opcje:

 

Run from image

Run from RAM

Verify and run from image

 

a środowisko graficzne nie działa :(

 

Mam wersje 64 bitową F7 czy z wersją 32 bitową jest też podobny problem? wyskakuje błąd podczas instalacji?

 

Nie mam już pomysłu co można z tym zrobić. Chyba zainstaluje FC6 i zrobię update do F7... może przynajmniej to sie nie posypie...

Czy wtedy taka Fedora będzie się różnic od zainstalowanej F7 od początku?

 

-------------

(Nie pisz postów pod własnymi postami, korzystaj z przycisku "EDYCJA" - WalDo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spróbować z livecd ale widzę że nie ma opcji instalacji :(
w bootloaderze daj Run from image i po wczytaniu fedory na pulpicie będziesz miał skrót "Install to Hard Disk" (coś w tym stylu). Instalacja w trybie tekstowym jest jakaś... niedorobiona. Ja mam wersję i386 i mam ten sam błąd, gdy rozpoczyna instalacje, przy instalce graficznej wszystko ładnie przechodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bootloaderze daj Run from image i po wczytaniu fedory na pulpicie będziesz miał skrót "Install to Hard Disk" (coś w tym stylu). Instalacja w trybie tekstowym jest jakaś... niedorobiona. Ja mam wersję i386 i mam ten sam błąd, gdy rozpoczyna instalacje, przy instalce graficznej wszystko ładnie przechodzi.

 

Gdyby mi działał tryb graficzny to nie byłby problemu ale jak już pisałem zarówno w live cd jak i dvd mam kolorowe paski i nic poza tym i dlatego chciałem zrobić to w trybie tekstowym. FC6 też tak instalowałem.

 

Jakieś inne pomysły poza updatem z FC6? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi działał tryb graficzny to nie byłby problemu...
No tak nie doczytałem. Możesz ewentualnie jeszcze tak spróbować: zbootuj livecd i na podświetlonej opcji Run from image wciśnij tab i dopisz na końcu linijki 3 i enter. Następnie zaloguj się jako user fedora (lub root) i wpisz /usr/bin/liveinst . Zapewne ten instalator tekstowy zawiera ten sam błąd, który występuje w wersji instalacyjnej Fedory, ale...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...