Skocz do zawartości

F10 + Office 2007


MC'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak w temacie czy komuś się udało uruchomić Office 2007 na F10? Bardzo bym był wdzięczny za wszelkie wskazówki bo walczę z wine i jakoś bez sukcesu. Na googlach nic sensownego też nie znalazłem.

 

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki

 

Pozdrawiam

MC'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało, ale z pomocą ściągniętego w czasie promocji darmowego CrossOver Pro. Na zwykłym dystrybucyjnym wine nie próbowałem.

Sprawdzę i dam znać.

 

[EDIT]

Spawdziłem. F10 zaktualizowana, x86_64, wine-1.1.15-1.fc10.i386, w konfiguracji wine nic nie zmieniałem - domyślnie było Windows XP.

Zainstalowałem, działa. Tzn. uruchomiłem Worda, coś tam wpisałem zapisałem dokument *.docx. Nie sprawdzałem Power Pointa i Excela.

Edytowane przez WalDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja miałem instalowanego testowego niestabilnego wine pod dystrybucyjnym word dział pięknie :) no to się windy pozbywam :)

Niestety nie można pobierać szablonów do worda a szkoda bo to bardzo fajny ficzer ;( Co prawda wine krzysczy że pobiera pliki Geco by wyświetlić tes trony HTML ale nic po ściągnięciu się nie dzieje. i za każdym razem tylko zciąga... może trzeba tego offica zupdatować ms updatem? (ja mam bez sp1 warto sp1 instalować?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WalDo

Czy Tobie działąją te szablony z Plik->Nowy->MS Office Online ?? Czy to jednak wymaga IE?

Offtopic

Po to że większość osób działa na doc i coraz więcej na docx a OO wcale ich nie otwiera tak ja powinien i wygląda to potem inaczej. Pomijam fakt że mimo wszystko OO jeszcze sporo brakuje w usability/gotowych szablonach do Offica 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WalDo

Czy Tobie działąją te szablony z Plik->Nowy->MS Office Online ?? Czy to jednak wymaga IE?

Sorry, że tak późno, ale jakoś przeoczyłem Twojego posta. W sumie i tak bez znaczenia, bo nie działa.

Można pewnie coś kombinować z instalacją ies4linux → http://www.tatanka.com.br/ies4linux/page/Main_Page potem na tej instancji wine (przez zmienną WINEPREFIX) zainstalować MS Office, ale to jakoś bez sensu mi się wydaje. Jeśli miałbym coś takiego robić, to już prędzej Windows bym na jakieś wirtualnej maszynie postawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...