Skocz do zawartości

Suse 9.3?


sammael

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to nie najlepszy pomysl zeby pisac o innych dystrybucjach na tym forum ale jestem do niego przywiazany wiec pisze. czy ktos moze mi doradzic co jest lepsze suse 9.3 czy mandriva 2006? narazie wszystko co slyszalem przemawia na korzysc mandrivy ale moi kumple chwala suse wiec nie wiem co wybrac. prosze o pomoc. z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dyskusja jest o wyższości Świat Wielkanocnych na Świętami Bożego Narodzenia lub odwrotnie wink.gif

Osobiście uważam, że jeśli nie Fedora cool.gif to z dwóch systemów, które wymieniłeś wybrałbym SUSE (mówimy o 9.3 a nie o OSS 10.x), bo ja z kolei o Mandarynie słyszałem wszystko co najgorsze, od spraw bezpieczeństwa systemu zaczynając.

Żeby mieć dobrą odpowiedź na swoje pytanie musisz po prostu zainstalować każdy z tych systemów, trochę się pobawić i wtedy samemu wybrać ten, który lepiej spełnia Twoje oczekiwania.

[Edit] Jeśli mówimy o OSS 10, to trzeba podobnie jak w Fedorze troszkę powalczyć, żeby mieć wszystkie multimedia (mp3, odtwarzanie filmów itp)

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...