Skocz do zawartości

Spolszczenie Do Kotora2 Pod Linux


str128

Rekomendowane odpowiedzi

Mam fedore5. Zainstalowałem wine`a i kotora2.Chce pobra spolszczenie ale włączają się dwa okienka na cały pulpit (to drugie jest mi potrebne)i jedno zasłania drugie i nie da sie zminimalizowac ani nic. Nic nie można wtedy zrobić a wine nie wyswietla tych rzeczy na pasku jak windows. Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ale włączają się dwa okienka na cały pulpit (to drugie jest mi potrebne)i jedno zasłania drugie i nie da sie zminimalizowac ani nic. Nic nie można wtedy zrobić a wine nie wyswietla tych rzeczy na pasku jak windows.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale na początek to bym spróbował zwiększyć rozdzielczość ekranu ;) Może się zmieści.

 

Pomocy!!!
A to to akurat bez sensu jak puszczanie w shoutboksie "To jest shoutbox" ;) Wiadomo, że jak zakładasz wątek i opisujesz problem to chcesz żeby Ci ktoś pomógł. Nie jesteśmy jasnowidzami, ale debialmi też nie ;)

 

Pozdr,

W.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce to mu moge screeny z tego wysłać na maila.

alt+tab zwyczajnie nie działa. a wyłączyć czy raczej schować można to tylko przyciskiem schowaj pulpit albo mieć coś jeszcze włączonego i wtedy alt+tab działa ale dalej to widać w tle.

 

OK wystarczyło okienko przenieść na drugi obszar roboczy. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...