Skocz do zawartości

Przygotowanie Do Egzaminu Rhct I Rhce


szczur73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnych i przyszlych administratorów :rolleyes:

 

Na kursie CISCO, którego jestem uczestnikiem mamy taki program Cisco Packet Tracer do emulowania dzialania i konfigurowania routerów itp. Przydaje sie w domu do samo doksztalcania.

 

Przyznam, ze nigdy nie mialem stycznosci z Red Hatem Linuxem, ale chce sie tym tematem blizej zainteresowac. W zwiazku z czym, czy jest podobny program j/w na którym bede mógl sie szkolic? Ceny szkolen w roznych akademiach sa horrendalne, dlatego chce samemu ... od zera przygotowac sie do egzaminu RHCE.

 

Dwie wyzej podane ksiazki (pare postów wyzej, np: ta http://www.amazon.com/Certified-Technician-Engineer-Administrators-Reference/dp/1615844309/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=books&qid=1259270620&sr=1-3) beda odpowiednie na poczatek? Swoja droga dobrze, ze przesylka jest darmowa do Polski od jakiegos czasu.

 

Oprócz samozaparcia (bo tego mi nie brak) jakies wskazówki co do odpowiedniego uczenia sie mile widziane Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kursie CISCO, którego jestem uczestnikiem mamy taki program Cisco Packet Tracer do emulowania działania i konfigurowania routerów itp. Przydaje się w domu do samo dokształcania.

Przyznam, że nigdy nie miałem styczności z Red Hatem Linuxem, ale chcę się tym tematem bliżej zainteresować. W związku z czym, czy jest podobny program j/w na którym będę mógł się szkolić?

Odpowiedza na twoie pytanie moze byc fakt iz Red Hat sprzedaje dostep do swojego virtualnego labu chociaz z tego co pamietam nie jest to tanie. Poszperaj na stronie a na pewno znajdziesz.

Tak poza nawiasem temat przygotown byl juz walkowany wielokrotnie...niczego wiecej sie nie dowiesz pytajac ogolnie a zadajac konkretne pytania o egzamin prawdopodobnie dostaniesz wymijajaca odpowiedz przez NDSA. Wydaje mi sie ze nikt nie chce sie powtarzac i odpowiedzi beda udzielane tylko na te pytania ktorych wczesniej nie bylo

 

jey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...