Skocz do zawartości

Montowanie Partycji Ext3 W Macosx 10.4.4 Intel


Hadron

Rekomendowane odpowiedzi

... widac nie mozna miec oryginalego softu i hardweru bo i tak sie jest zlodziejem ...
IMHO to fałszywy wniosek, ale każdy może mieć własne poglądy, choćby nie wiem jak dziwaczne :P

ps nie rozumiem waszej nieuprzejmosci
Co uważasz za nieuprzejmość? Że kamillys stwierdził, że jak na oryginalnym Macu, to da radę pomóc a jak system przerobiony na PC, to może być problem?

Tekst o Macu pominę, bo nie widzę nic szczególnego w tym sprzęcie, poza zwiększoną dawką problemów, wynikającą z rzadkości występowania.

Sam sugerujesz, że Twój MacOS może nie siedzieć na oryginalnym sprzęcie

Jak bym nawet nie mial oryginalnego Mac'a to co ?
a potem się obrażasz jak panienka.

Wyluzuj. Wystarczyło odpowiedzieć zwyczajnie: "Tak, mam oryginalny sprzęt" i nie naraziłbyś się na niezasłużone zarzuty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chcialem zauwazyc iz posiadanie nielegalnego windowsa jest powszechnie "akceptowane", w kadym badz razie nigdy nie spotkalem sie z pytaniem jakie mi zadal "kamillys" jak zadawalem gdziekolwiek jakiekolwiek pytanie o windowsie, a jak pisze o MacOSX od razu wysuwa sie podejrzenie "jak bym mial nielegalnego MacOSX"(nielegalny Windows TAK, MacOSX NIE) ---> to jest CHORE, gdzie konsekwencja? ... prosze w takim razie zadawac identyczne pytanie przy temacie zwiazanym z Windows ... trzeba przyjac za pewnik iz zadajacy pytanie posiada oryginalny soft, w innym przypadku takie pytanie insynuje iz kazdy piszacy jest potencjalnym zlodziejem co "ubliza niewinnemu autorowi postu"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chcialem zauwazyc iz posiadanie nielegalnego windowsa jest powszechnie "akceptowane",
Cudzysłów jak najbardziej na miejscu, a nawet jeśli tak jest to nie na tym forum.

w kadym badz razie nigdy nie spotkalem sie z pytaniem jakie mi zadal "kamillys" jak zadawalem gdziekolwiek jakiekolwiek pytanie o windowsie
Czytaj uważnie. kamillys nie pytał, on po prostu stwierdził, że on lub ktoś inny pomoże o ile masz legalny (w tym przypadku oznacza to chyba "przewidywalny") system

"jak bym mial nielegalnego MacOSX"
Ty tak napisałeś ;) Mnie się to skojarzyło, może niesłusznie, że dopuszczamy myśl, że posiadasz nielegalny system

(nielegalny Windows TAK, MacOSX NIE) ---> to jest CHORE, gdzie konsekwencja?
patrz wyżej - jestem przeciwny zarówno nielegalnemu windowsowi jak i jakiemukolwiek innemu oprogramowaniu (np.powszechnie stosowany Photoshop - ile osób wydało kilka tysięcy, żeby go kupić?)

... prosze w takim razie zadawac identyczne pytanie przy temacie zwiazanym z Windows ...
Pomijając sprawy legalności jeszcze raz podkreślę, że zachowanie MacOS na oryginalnym sprzęcie oraz na PC-ecie może się różnić co utrudnia pomoc. Windows (legalny czy nie) zachowuje się tak samo, nie odważyłbym się jednak rozwiązywać problemów z Windows eksperymentalnie zainstalowanym na Macu :)

co "ubliza niewinnemu autorowi postu"
Jeszcze raz powiem - wystarczyło napisać "Tak, mam legalny soft na legalnym sprzęcie".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluje się ten, kto nie ma oryginała ;) po za tym zainstaluj maca 10.4.8. jak masz oryginała to bez problemu.

P.S. pytaj się lepiej na forach maka. jest kilka polskich.

P.S2: chyba te sterowniki są do oryginała, a nie maków z procesorami Pentium 4, amd athlon itp ;)

P.S3: na takich podróbkach nie działa 80% oprogramowania z maka.

P.S4: pytanie było celowe: montowanie ext3 w Mac OS X działa bez problemu tylko na makach od apple. Jak chcesz na blaszaku, to poszukaj takie forum, gdzie właśnie zajmują się takimi blaszakami z makiem.

P.S5: jak masz oryginała, to co szkodzi napisać: "tak, mam", a nie się pluć...

P.S6: za dużo edytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S2: chyba te sterowniki są do oryginała, a nie maków z procesorami Pentium 4, amd athlon itp ;)

P.S3: na takich podróbkach nie działa 80% oprogramowania z maka.

P.S4: pytanie było celowe: montowanie ext3 w Mac OS X działa bez problemu tylko na makach od apple. Jak chcesz na blaszaku, to poszukaj takie forum, gdzie właśnie zajmują się takimi blaszakami z makiem.

Tak tylko w kwestii uscislenia, bo zdaje sie ze komus cos umknelo - wiekszosc nowych oryginalnych komputerow z logo Apple i oryginalnym MacOSem jest wyposazona w procesory intela, wiec nie bardzo rozumiem teksty o blaszaku... chyba, ze miales na mysli to, ze Mac na intelu to juz nie Mac tylko blaszak ;) (BTW - nie jestes jedyna osoba ktora tak uwaza)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w kwestii uscislenia, bo zdaje sie ze komus cos umknelo - wiekszosc nowych oryginalnych komputerow z logo Apple i oryginalnym MacOSem jest wyposazona w procesory intela, wiec nie bardzo rozumiem teksty o blaszaku... chyba, ze miales na mysli to, ze Mac na intelu to juz nie Mac tylko blaszak ;)

Chodzi mi o komputery bez oryginalnego loga Apple(tzn. nie-maki). Zawsze można sobie podrobić logo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nie miało zrobić zamieszania. jak wywołało to przepraszam. Pytanie było wbrew pozorom czysto-techniczne. Na nielegalnym mac os x naprawdę mało co działa w przeciwieństwie do nielegalnego windowsa. Wiem, bo sam testowałem. Nikogo nie chciałem posądzać o piractwo, ani nic w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: nadal nie wiemy czy Hadron ma oryginalnego MacOS-a na oryginalnym sprzęcie.

Wątek wbrew wcześniejszym zapowiedziom zostawiam. Jak ktoś tu zajrzy, to będzie wiedział jakie są skutki "rzucania się" zamiast udzielania prostych i czytelnych odpowiedzi.

Żeby nie przedłużać bezproduktywnej dyskusji zamykam temat.

Hadron jeśli nadal szukasz odpowiedzi załóż nowy temat i żeby uniknąć podobnej sytuacji wyjaw jak to jest z legalnością Twojego MacOS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...