Skocz do zawartości

Takie Pytanko:)


skv4r

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi... Jeśli chcesz dodatkowy pasek to na głównym naciśnij prawy klawisz myszy i wybierz Nowy Panel. Być może zaobaczyłeś jakiś ładny pasek na screenie Gnome'a z preinstalowanym Gdesklets - właśnie tym programikiem się zainteresuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej usuń wszystko co do tej pory zainstalowałeś (rpm -e nazwa_pakietu) i zainstaluj gdesklets za pomocą apt-get (apt-get update; apt-get install gdesklets) lub yum (nie używam, więc nie znam poleceń). Pewnie jak ładnie poprosisz to ktoś z forum da Ci link do "pewnej" paczki z tymże programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

A czy ktos mogłby mi wytlumaczyc jak zrobic sobie cos takiego : (prosba , deskletow nie pojalem to moze chociaz ten pasek sobie zrobie :P )

Polecam zrobienie wszystkim paska górnego ( Aplikacje Operacje ).Trzeba na początku przyzwyczaić

się do paska na górze,ale taki jest wygodniejszy i z czasem nie będziemy chcieli wracać do dolnego.

Na takim pasku możemy umieszczać aplety.Opisze pare zaistalowanych u mnie :

Netspeed 0.9.2 - pokazuje in i out z sieci (szybkość połączenia)

Monitor sieci 0.13 - pokazuje ikonke sieci , świecą się dwa monitorki jeden in drugi out

Red Hat Network Alert Notification Tool 2.1.4 - pokazju czy są nowe updates do dystrybucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...