wertiks Napisano Styczeń 29, 2007 Zgłoszenie Share Napisano Styczeń 29, 2007 jest jakiś programik dla fedory do wspomagania w pobieraniu plików jak np : dap w windowsie , żeby np: wznawiac pobierany plik itp. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
@SeeM Napisano Styczeń 29, 2007 Zgłoszenie Share Napisano Styczeń 29, 2007 dla KDE to będzie kget, dla Gnoma d4x, a osobiście korzystam z wget (polecam lekturę jego manuala zanim zaczniesz szukać czegokolwiek innego) Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi