Skocz do zawartości

Fedora I Winda


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos juz robil taki trick ze na dysku ma winde i fedore? najlepszy program rozruchowy to lilo na fedore? chce sobie zrobic taki podzial dysku zeby na windzie tylko grac a wszystko inne na (_linuxie_ → Linuksie) ORT i mam pytanie ile dysku mam udostepnic windzie (caly to 160gb)? czy na tej partycji z winda beda instalowane wszystkie gry czy nie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba większość osób ma dwa systemy na jednym dysku na tym forum :) . Co do programu rozruchowego to grub się nadaje.

mam pytanie ile dysku mam udostepnic windzie (caly to 160gb)
musisz zostawić na Linuksa przynajmniej z 5-6Gb, ale to jest minimum. Jeżeli instalujesz gry na windowsie to nie zapiszą się one na partycji linuksowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na windzie bede tylko gral to ile miejsca musze miec na partycji z winda?? reszte czyli muzyka, filmy i inne pierdoly beda na partycji z linuxem, czyli wydaje mi sie, ze partycja z linuxem powinna byc wieksza. załozmy, ze 60GB-winda, 90-fedora. czy takei rozwiazanie bedzie poprawne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi to wytlumacz ;|

Prosze bardzo :)

 

Ostatnia (spaczkowana i lezaca na repozytoriach) wersja wine to wine-0.9.30-1.fc6.i386.rpm z 08-Feb-2007 03:54 - czyli ma, ze tak powiem 8 dni. Wydaje Ci sie, ze cedega ktora ciagniesz (5.2.9) jest nowsza? ;)

 

No, ale skoro "wine jest stare" (bo ma 8 dni - LOL)...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wine is not emulator :) czy jakos tak

 

najnowsze wine jest z dzis - upgrady developerskie sa co 2-3 dni

na wine i cedega da sie pograc - oba programy sa podobne i wzajemnie sie uzupelniaja

naprawde jak sie nie chce uzerac z problememi i grafika lepiej zosawic sobie winde na dysku

co do zajetosci to 3 GB na system + sterowniki i swap oraz tyle miejsca by gry wrzucic - np medieval 2 wymaga sam 9 GB ... mysle ze 20 GB sarczy na winzgroze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...