Skocz do zawartości

Bardzo Irytujący Problemik


Atom

Rekomendowane odpowiedzi

i żadnych problemów.

jedynie problem pojawia się przy aktualizacji kernela.

No i choćby to jest powód dla którego nie należy dawać takich rad. Jeśli ludzie którzy na FC zjedli zęby mówią, że trzeba robić tak, a nie inaczej to chyba warto by było się zastanowić nad tym. A jeśli nie masz problemów to cieszę się razem z tobą. Ale to, że akurat u Ciebie jest ok to nie znaczy, że to jest dobre rozwiązanie. To tak, jak z ciągami w matematyce. To, że pierwsze 3 wyrazy tworzą ciąg arytmetyczny to jeszcze nic nie znaczy. Rozumiesz o co mi chodzi?

 

Kolega Coppertop słynie z krytykowania innych.

Ale to na marginesie.

 

Wolę słynąć z wytykania błędów innym niż dawania takich rad, jakie Ty dajesz. Jakoś mniej tym szkodzę. Poza tym, rzadko mi się zdarza krytykować kogoś bezpodstawnie. A jeśli się zdarzy to przyznaję się, że nie miałem racji.

 

zero porad i posty w stylu ""więcej informacji."",""jak nie podasz hasła na roota to ci nie pomogę""

Kolega Coopertop też popełnia błędy w swoich postach (zapomniało się o sudo.)

Heh, jeśli uważasz, że posty w stylu "więcej informacji" są złe, to radzę przeczytać Regulamin forum. Piszę tak tylko w uzasadnionych przypadkach - po prostu nie mam czarodziejskiej kuli. I dzięki temu przynajmniej nie radzę ludziom jak najłatwiej zniszczyć sobie system, co Ty właśnie uczyniłeś w tym wątku.

 

A co do tego "jak nie podasz hasła na roota to Ci nie pomogę" to nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Jeśli faktycznie coś takiego powiedziałem, to tylko w charakterze żartu.

 

Zastanawiam się też o co chodziło z sudo, chociaż coś mi się przypomina takiego... Tak czy siak, błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi. A przynajmniej nie dałem, pewny i dumny z siebie, rady podchodzącej pod niedźwiedzią przysługę... Dodatkowo, jeśli to ta sytuacja, o której myślę, to z tego co pamiętam przyznałem się do błędu, choć było to raczej niedomówienie, bo podałem możliwość "su -".

 

Aha, i jeszcze jedna uwaga Suwagem - Stery nVidii instaluj sobie jak chcesz - wolnoć Tomku w swoim domku - ale używaj z łaski swojej opcji edytuj zamiast pisać nowe posty pod swoimi... (Teraz znowu poczuje się skrytykowany. No cóż... trudno)

 

a ja popieram coppertopa i kosi#1

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coppertop ,masz rację ze wszystkim,ale nie ja to zacząłem od uszczypliwych uwag..

Proponuję nie mieszać ludziom w głowie i przerwać spór.

Przepraszam jeśli czymś Cię uraziłem.

Na pewno nie miałem na celu wprowadzenia w błąd kogokolwiek.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coppertop, suwagem, Panowie bez osobistych wycieczek. To nie jest Hyde Park. Wątek o bardzo irytującym temaciku dotyczy instalacji systemu.

 

A przynajmniej nie dałem, pewny i dumny z siebie, rady podchodzącej pod niedźwiedzią przysługę...
Tutaj zagadzam się z Coppertopem. Jeśli podaje się tego rodzaju porady, to dobrze jest ostrzec o wynikających z takiego posunięcia problemach. Chociażby tych przy aktualizacji jądra. Nie wspomnę o lepszym dopasowaniu paczek przygotowanych pod Fedorę od uniwersalnych sterów pod każde distro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...