Skocz do zawartości

Błąd Kmaila - Czyżby Nowe Kde Do Bani:(


Adalbertus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Szanowni Koledzy i Koleżnaki, po raz pierwszy mam do czynienia z takim zjawiskiem: Kmail nie czyta poczty. Dostaję alert, że mail został pobrany, ale nie widzę nadawcy, treści, źródła maila itp.Jest po prostu biały ekran - sytuacja występuje za każdym razem, przy wszystkich kontach. Próbowalem reinstalować kmaila, wykasować folder kmail z katalogu home (/home/wojtek/.kde/share/apps/kmail), ale to nic nie dało. Problem zaczął pojawiać się po aktualizacji dystrybucji z Ubuntu 6.10 na 7.04. Jak można przywrócić do porządku :) Kmaila? Macie jakieś pomysły?

Dzięki za wskazówki.

Pozdrawiam

PS. Link do zrzutu ekranu z problemem<<TUTAJ>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczal pojawiac sie po aktualizacji dystrybucji z Ubuntu 6.10 na 7.04. Jak mozna przywrócic do porzadku :) Kmaila? Macie jakies pomysly?
Ja mam jeden :) Zapytaj na forum Ubuntu. Bez zlosliwosci - to moze miec zwiazek z dystrybucja. Po 1. zaczelo sie po upgrade systemu, po 2. paczki dla Ubuntu na pewno nie zawieraja dokladnie tego samego co dla Fedory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. wiem, już tam byłem, ale nie pomogło. Dlatego szukam pomocy wszędzie ;) To byłoby zbyt piękne, aby po upgradzie, wszystko działało na Pingwinie na mojej Toshibie Satellite A-110. A już myślałem, że Ubuntu 7.04 jest niekłopotliwe :) NA Fedorce nawet nie widziałem podstawowego sprzętu w lapciu: sieciówki, k. muzycznej, radiówki, itp...

Pozdrawiam

 

Problem rozwiązany:

Wystarczyło wpisać w konsoli

sudo apt-get autoremove

Widocznie zostały jakieś nieusunięte śmieci/pakiety sprzed upgrade'u :) No to ładnie, jeszcze tylko załadować dazuko i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...