Skocz do zawartości

Fedora 7 Upgrade Z Fedora Core 6


Rekomendowane odpowiedzi

Jak F7 wypada w dłuższym użytkowaniu? Warto up'a robi? z FC6 na 7? Długo pracowałem nad tym by moja FC6 była taka jak teraz :) Nie chciałbym by sie to zmarnowało jakby coś poszło nie tak :). Panowie warto? :D Korci mnie, ale słyszałem, że niestabilna...

Powiem tak: przyspieszenie jest bardzo znaczne i osobiście nie zauważyłem większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie, ale słyszałem, że niestabilna...
W jakim sensie... że się wiesza? Jeżeli o to chodzi to u mnie ani razu się nie zawiesiła a mam ją od premiery. Jak się boisz to może postaw F7 obok swojej FC6 (o ile masz miejsce) i przetestuj sam, bo jak wiadomo z linuksami różnie to bywa. Ja ogólnie to jestem zadowolony tylko drukarka coś nie chodzi i nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesza się, zamarza, nawet, jak się nic nie robi, po prostu kicha, pozostaje tylko cold boot. Tak mam na laptopie. Na drugim kompie wszytko OK.

 

Możesz powiedzieć czy na FC6 też miałeś takie przygody?

Ja jeszcze nie zrobiłem upgrade, ale postawiłem F7 na laptopie. Sprzęt słabizna ale F7 działa elegancko. Co prawda nie miałem możliwości testować systemu dłużej niż 2-3h, ale zwiech ani zamrożeń nie było.

 

Z upgradem na "głównym" kompie jeszcze trochę się wstrzymam, bo na pewno nowe łatki wszystko poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...