Skocz do zawartości

Doom3 + Binarki


Gryhild

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie dooma3 i spoko, w centrum sterowania ustawiłem dzwięk na oss!!No ale wyskakuje jakiś taki błąd:

 

ARNING: vertex array range in virtual memory (SLOW)

signal caught: Segmentation fault

si_code 1

Trying to exit gracefully..

idRenderSystem::Shutdown()

Będe wdzięczny za odpowiedż, bo baedzo chętnie sobie pogram na linuch a i dodam że pod windą działa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooma 3 ściągnąłem z aMule - dvd iso:) Odpaliłem go pod windą i działa!!

Instalke na (_linuxa_ → Linuksa) ORT ściągnąłem też z aMule i jak ja odpaliłem to krzyczał że coś z dzwiekiem, więc w centrum sterowania ustawilem oss i teraz wywala wlasnie taki dziwny blad!! Ale gra sie zainstalowala tylko sie nie chce odplic, nie wiem o co chodzi, moze zle pliki skopiowalem:)

doom jest pelna wersja 1.51 giga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na oficjalnej stronie http://zerowing.idsoftware.com/linux/doom wyraźnie powiedziane jest że narazie doom3 nie działa na kartach ATI.... nie wiem czy to dotyczy sterowników 3.12 czy jeszcze 3.11 bo dopiero demo ściagam ale faktem jest że ati znowu w tyle....

 

Od kiedy uzywam linuksa nie jestem już tak zadowolony z mojego R9600Pro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno być zadowolonym z Radeona korzystając z dystrybucji używającej Xorg...

 

Z Radeonów nie mozna byc zadowolonym w ogóle pod linuksem, osobiście używam fglrx 3.12 i mimo iż są to sterowniki samego ati to karta nie działa jak pod windą... nie wspominając że doom3 na nvidiach działa pod linem.

 

Najgorzej jednak jest gdy nie masz distro opartej na rpm. Wtedy instalacja fglrx.rpm sprawia troszke problemów i nie przebiega bezproblemowo jak pod fedorą...

 

Czekam az ati zmieni swój stosunek do Linuksa i oczekuje dnia kiedy pojawią się sterowniki z prawdziwego zdażenia. Podobno ma to nastąpić już w krótce bo ATI wymieniła większość starych i zatrudniła nowych ludzi do pracy w swerze linuksa. Oby to była prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...